منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۲
شناسه خبر: 217409
گروه :خبر
IMG_1982

حجت الاسلام و المسلمین ابوترابی فرد با بیان اینکه جبهه های مقدس را علم و ایمان و دانش مدیریت کرده است خاطر نشان کرد: انچه ایران را به یک قدرت سیاسی و برتری در حوزه فناوری تبدیل کرده قدرت ایمان، علم و دانش است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به  نقل از  میناب جنوب ،حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی فرد بعداز ظهر روز پنجشنبه در حاشیه برگزاری مراسم بزرگداشت مجاهد مبارز حجت الاسلام والمسلمین عباسی ،ایمان را کلیدواژه هر حرکت صحیح در جامعه عنوان کرد و افزود: برای رسیدن به سعادت و موفقیت در هر اقدام کوچک و بزرگ باید با ایمان و ارده قوی حرکت کرد.

 

وی گفت: ایمان دستاوردهای ارزشمند حیات عقلانی و عقل پرورده شده با علم و حرکت مبتنی بر دانش است.

 

نائب رییس مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: ایمان با سخن و حرف زدن به دست نمی آید بلکه ایمان و اخلاص در اختیار افرادی است که دارای عقل و خرد اند. وی ایمان ،عقل و خرد و علم و دانش را یکی از شاخصه های مهم انسانی دانست و تصریح کرد: عقل پرورده شده با علم انسان را به قله های رفیع و تکامل خواهند رساند.

 

ابوترابی فرد تاکید کرد: هر موفقیت بشر حاصل دستاوردهای حیات علمی و عقلانی است و آنچه باعث خلاء در رسیدن این موفقیت می شود غفلت از حقیقت علم و ایمان است.

 

این مسئول کشوری با بیان اینکه جبهه های مقدس را علم و ایمان و دانش مدیریت کرده است خاطر نشان کرد: انچه ایران را به یک قدرت سیاسی و برتری در حوزه فناوری تبدیل کرده قدرت ایمان، علم و دانش است.

 

وی اسراف در زندگی را عمل کردن برخلاف عقل ، علم و ایمان عنوان کرد و گفت: هیچ ملتی با اسراف مرفه نمی شود ملتها در سایه تولید و استفاده صحیح از منابع به حیات انسانی رسیده اند.

 

ججت الاسلام والمسلمین ابوترابی فرد با بیان اینکه ایمان محصول پیوند علم و عمل است تشریح کرد: جوانان این کشور باید با گره زدن عمل با علم و با یک پشتوانه علمی سطح ایمان و دانش خود را در پیشرفت کشور بکار گیرند.

 

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: با یاری خدا و سلوک مبتنی بر علم در سایه هجرت و جهاد و تلاش خستگی ناپذیر مدیریت صحیح منابع حرکت مبتنی بر علم و دانش ، و برنامه ای به سمت اقتصاد مقاومتی حرکت شود .

 

ابوترابی فرد در پایان خاطر نشان کرد: جوانان ما با اراده و پیروی از فرامین مقام معظم رهبری با حمایت دولت و مردم با دانش و علم واقعی اایران را به یک قدرت اقتصادی تبدیل خواهند کرد.

 

انتهای پیام/س

 single
اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است