منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۷
شناسه خبر: 324709
گروه :خبر
775698
 

بی آبرویی رسانه های جیره خوار تمامی ندارد؛

جا زدن تصاویر استقبال از رئیس جمهور در سمنان و تبریز بجای ارومیه

در سفر اخیر رئیس جمهور به ارومیه نیز تعدادی از رسانه های معلوم الحال شروع به انتشار تصاویر رئیس جمهور در سمنان و سپس تبریز بعنوان استقبال از وی کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ در روزهای گذشته خیلی ها نوشتند و خیلی ها از سفر رئیس جمهور به ارومیه خواندند، مردمی که مشکلات و سختی های زیادی را تحمل کرده بودند و فکر می کردند که ایشان می آیند تا با تشکیل جلسات مستقیم بسیاری از مشکلات را حل کنند و گره کور معیشت زندگی توده ها را باز کنند اما آنچه که بود و آنچه که شد چیزی جز دامن زدن به فضای دوقطبی سیاسی در کشور و دروغ پراکنی نبود.

عده ای رسانه جیره خوار که مستقیم و غیرمستقیم از دولت تغذیه می شوند با در پیش گرفتن خط تخریب رئیس جمهور سابق و البته همانگی جالب توجهشان با رئیس جمهور در سخنرانی ورزشگاه بخوبی نشان دادند که حیات سیاسی جریان تجدیدنظرطلب در دامن زدن به فضای دوقطبی بین رئیس جمهور سابق و رئیس جمهور روحانی است.

هرچند تجربه چند ماهه اخیر و اتفاقاتی که در فضای سیاسی کشور رخ داده است نشان می دهد که این دوقطبی به هیچ وجه به نفع جناب روحانی نیست اما اصرار شدید حضرت ایشان و رسانه های حامی وی این ادعا را تایید می کند که حیات سیاسی جریان اصلاح طلب و اعتدالیون در تنش های دوقطبی است که قربانیان آن مردم هستند.

محبوبیت شدید از دست رفته روحانی و زنجیره مهجوریت ایشان در استقبال های مردمی و سفرهای استانی خبر از ریزش شدید رای ایشان می دهد که رسانه های حامی را جهت القا دوقطبی مجبور به دروغ گویی و توهین به شعور مردم کرده است.

در سفر اخیر رئیس جمهور به ارومیه نیز تعدادی از رسانه های معلوم الحال شروع به انتشار تصاویر رئیس جمهور در سمنان و سپس تبریز بعنوان استقبال از وی کردند و در وقیحانه ترین شکل ممکن رسانه هایی که اقدام به انتشار تصاویر واقعی از استقبال مردم می کردند را متهم به خیانت نمودند که در نهایت نیز خودشان رسوا و بی آبروتر از چیزی که بودند شدند.

استقبال از روحانی در تبریز و جا زدن آن بعنوان استقبال در ارومیه

استقبال از روحانی در تبریز و جازدن آن بعنوان استقبال پرشور(!) در ارومیه

البته از رسانه هایی که توسط دولت تغذیه می شوند انتظار غیر این هم نمی رود هرچند می شد با شکار تصاویر بسته و روش هایی مشابه از همین استقبال نیز عکس گرفت و بعنوان استقبال پرشور(!) به مردم جا زد تا دیگر تعفن بی آبرویی عده ای خبرنگارنما بیش از این رسانه را در چشم مردم بی اعتبار نکند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان