منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۱
شناسه خبر: 318577
گروه :خبر
13910514000349_PhotoA

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به پرداخت حقوق‌های چند ده میلیونی به مدیران و معاونان بیمه مرکزی گفت: جایگزین شدن فرد دیگری با حقوق چند ده میلیونی به جای مدیر مستعفی، معنا ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، محمدحسن آصفری با غیرقابل قبول خواندن پرداخت حقوق‌های نجومی به مدیران دولتی اظهار داشت: متأسفانه آن قدری که این رفتارها و اقدامات دل مردم را به درد می‌آورد فشارهای خارجی مردم را ناراحت نمی‌کند.

وی افزود: چرا باید پرداخت حقوق‌های چند ده میلیونی به مدیران، اینقدر بی‌حساب و کتاب باشد و ما شاهد باشیم حقوق‌های خارج از عرف پرداخت شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس تأکید کرد: متأسفانه هیچ گونه برخوردی هم با این تخلفات صورت نمی‌گیرد و حتی نظارتی هم وجود ندارد.

آصفری با بیان اینکه اینگونه تخلفات بیشمارند، گفت: اگر به پرداختی‌های مدیران شرکت های وابسته وزارت صنعت، ایمیدرو، سهام عدالت و … مراجعه کنیم شاهد اینگونه تخلفات و پرداخت حقوق‌های چند ده میلیونی هستیم و متأسفانه این تخلفات بیشمارند.

وی تصریح کرد: ما شاهد هستیم که ریخت و پاش‌های با عناوین مختلفی توسط مسئولان صورت می‌گیرد و کنترل و نظارتی هم وجود ندارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به پرداخت حقوق‌های چند ده میلیونی به مدیران و معاونان بیمه مرکزی گفت: با استعفا دادن مشکل حل نمی‌شود بلکه باید رویکردها تغییر کند و در رأس آن دولت باید اراده جدی نسبت به اصلاح این رویه داشته باشد.

آصفری ادامه داد: اینکه یک فرد دیگری که قبلا حقوق چند ده میلیونی دریافت می‌کرده جایگزین رئیس قبلی شود معنا ندارد و مشکلی هم حل نخواهد شد زیرا با این کار فقط اسامی افراد عوض می‌شود و رویکرد تغییر نخواهد داشت.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی