منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۴
شناسه خبر: 190111
گروه :خبر
305

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جایگاه علمی جایگاه رفیعی است که باید از تعرض ها و مسائل سیاسی در امان باشد،گفت: وزیر علوم باید نسبت به افت علمی کشور پاسخگو باشد.

احمد جباری،نماینده مردم غرب هرمزگان و عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی هرمز با اشاره به افت وضعیت علمی کشور در دو سال اخیر گفت: وزارت علوم باید در جهت حفظ و توسعه علمی تلاش کند و وزیر علوم باید نسبت به افت علمی کشور پاسخگو باشد.

وی اظهار کرد: دستاورد های علمی مبتنی بر توان علمی کشور است که نشان از درایت فرزندان و نخبگان کشور دارد لذا باید در حوزه علمی تلاش بیشتری شود.

نماینده مردم غرب هرمزگان با بیان اینکه در دو سال اخیر توجه ها به بحث علمی کمتر شده است،تصریح کرد:جایگاه علمی جایگاه رفیعی است که باید از تعرض ها و مسائل سیاسی در امان باشد و به آن بیشتر توجه شود.

جباری با اشاره به اینکه آمار نشان دهنده کاهش و افت علمی کشور است، افزود:در قانون برنامه پنجم بر توسعه کشور تاکید شده بود که به تکلیف قانونی نرسیدیم.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: در برنامه ششم باید چالش های برنامه پنجم رفع شود و الزام به اجرای هر چه بهتر آن شود و به عوامل  تاثیر گذار در توسعه نگاه ویژه شود.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است