منتشر شده در تاریخ: جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۳
شناسه خبر: 284234
گروه :خبر
image592807

کاندیداها به جای شعار و عکس نوشته و یادداشت هاو برنامه های تبلیغاتی گزارش کاری و عملکردی خود را به مردم ارائه دهند.

به گزارش سرویس وبگردی شبکه اطلاع رسانی هرمز این روز ها بازار تبلیغات انتخاباتی حسابی داغ شده است و کاندیدهای مجلس به روش های مختلفی دنبال جلب رضایت مردم هستند که متأسفانه گاهی اوقات موجب افراط و تفریط های بی جا در تبلیغات می شود.

روش های تبلیعاتی خاصی که جدیداً بین ستاد های انتخاباتی باب شده جلب مخاطب از طریق پخش آهنگ و موزیک است، روشی که شاید در نگاه اول خنده دار باشد ولی تأثیر زیادی را در جلب نظر ایفا خواهد کرد.

سراسر شهرها این روز ها در حال اجرای برنامه های تجمعی برای تبلیغ کاندید مورد نظر خودهستند ولی این همه تبلیغات و اجرای برنامه های زیاد و افراط و تفریط چه مقدار تأثیر خواهد داشت؟آیا مردم به شام و نهار و عکس و پوستر و پخش موزیک و پخش سی دی های تبلیغاتی و برنامه های شبانه رأی خواهند داد یا با تکیه بر فرامین حضرت امام خامنه ای(مدظله) به دنبال شناخت و انتخاب فرد اصلح هستند؟

این روزها از فضای مجازی هم نباید غافل شد که مکانی تأثیر گذار برای تبلیغات است،فضایی که به جای گزارش عملکردی و برنامه های آینده کاندیدا ها جز شعار و عکس نوشته و یادداشت های تبلیغاتی کمتر کسی رزومه کاری و برنامه های خود را ارائه می دهد،از سمت و مقام و جایگاه گرفته تا مسئولیت ها و مدارک تحصیلی که داشته اند.

مردم در انتخابات می خواهند به کاندید اصلح رأی دهند نه به عکس و پوستر و مسئولیت و پست و مقام هایشان.

جناح بندی شدن کاندیدا ها هم دیگر موردی است که می توان در این زمان از آن نام برد که یکی از مهمترین سؤال مردم در خصوص آنها است؛اصولگراها و اصلاح طلبان بزرگترین جمعیت این جناح بندی را شامل می شوند  ولی در این خصوص هم حضرت امام خامنه ای(مدظله) تأکیداتی داشته اند که  در رابطه با واژه های اصولگرایی و اصلاح طلبی نمودار است توجه به بار معنایی هر دو مقوله و لزوم امتزاج آنها در راستای اهداف و اصول انقلاب و نظام اسلامی است.از نگاه ایشان نه اصول گرایی صرف و نه اصلاح طلبی تنها مطابق روح و ذات انقلاب نیست و جریان های معتقد باید التزام خود را به هردو روی این سکه به اثبات برسانند.

اصول گرایی اصلاح طلبانه به شیوه ای گفته می شود که هم به اصول و ارزش های مردم اعتقاد دارد و هم به پیشرفت و توسعه کشور. به عبارت دیگر پذیرش اصول و مبانی حقیقی اسلام از یک سو و بخش های مثبت زمان حاضر و دنیای جدید از سوی دیگر سخن اصلی اصول گرایان اصلاح طلب است.

حال باید مردم خود تصمیم  گیری کنند که به کدام گروه و طرفدار کدام حزب یا جناحی هستند ولی مهم حضور حداکثری در انتخابات وانتخاب فرد اصلح وانقلابی است که بارها رهبرعزیزمان حضرت امام خامنه ای(مدظله) بارها در این خصوص توصیه های فراوان داشته اند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است