منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۸
شناسه خبر: 288363
گروه :خبر
660500

جان بونر نماینده جمهوری خواه آمریکا بعد از چهار ماه سکوت خبری، انتخابات ایران را حقه بازی خواند و مردم ایران را ترغیب به انقلاب کرد که این اظهارات وی با مخالفت رسانه های آمریکایی از جمله « واشنگتن تایمز » قرار گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، سخنگوی سابق مجلس نمایندگان آمریکا « جان بونر » در خبری انتخابات ایران را ساختگی و حقه بازی خوانده است.

جان بونر: انتخابات ایران حقه بازی است/ انتخابات ایران را تحریم کنید/ من اگر یک ایرانی بودم هیچ گاه رای نمی دادم/ انقلاب کنید و نظام را بیرون بیندازید!

این نماینده جمهوری خواه آمریکا در اولین سخنرانی عمومی خود بعد از ماه ها سکوت خبری، انتخابات روز گذشته ایران را ساختگی و از توافق هسته ای با ایران ابراز ناراحتی کرده است.

اما مقاله نویس پایگاه خبری « واشنگتن تایمز »، « گای تیلور » در مقاله ای به نقد اظهارات سخنگوی سابق مجلس نمایندگان آمریکا که چند ماهی است از سمت خود استعفاء داده است، می پردازد و می نویسد:

جان بونر: انتخابات ایران حقه بازی است/ انتخابات ایران را تحریم کنید/ من اگر یک ایرانی بودم هیچ گاه رای نمی دادم/ انقلاب کنید و نظام را بیرون بیندازید!

“او میتوانست در مورد تهدید روسیه و چین برای آمریکا صحبت کند. می توانست در مورد وضعیت نابسامان نامزدهای انتخاباتی ریاست جمهوری خودمان صحبت کند. او می توانست در مورد هرچیزی که آمریکایی ها به آن نیاز دارند و در راستای رفع مشکلات آنهاست صحبت کند.
اما جان بونر، سخنگوی سابق مجلسن نمایندگان ما، بعد از 4 ماه غیبت در صحنه های سیاسی و سخنرانی، به یکباره می آید و تمام مسائلی که آمریکا با آن درگیر است را فراموش و فقط در مورد یک موضوع صحبت می کند: ایران.
جان بونر در سخنرانی خود که در هتل « می فلاور » انجام شد اظهار داشته است که دولت اوباما نبایستی توافق نامه هسته ای با ایران را امضاء می کرد. دولت اوباما اشتباه کرد و من مطمئن هستم که انتخابات ایران ساختگی و حقه بازی است.
ملت آمریکا نبایستی جنایات ایران، سازماندهی های تروریستی ایران را فراموش کنند. ایران بعد از توافق هسته ای باز هم به سراغ بمب هسته ای خواهد رفت.

جان بونر: انتخابات ایران حقه بازی است/ انتخابات ایران را تحریم کنید/ من اگر یک ایرانی بودم هیچ گاه رای نمی دادم/ انقلاب کنید و نظام را بیرون بیندازید!

ایرانی ها بایستی انتخابات کشورشان را تحریم کنند. نبایستی رای دهند. بایستی با برنامه ریزی های حزبی و تشکیلاتی توطئه کنند و نظام را سرنگون سازند.
من اگر یک ایرانی بودم و از کارهای نظام خبر داشتم به هیچ عنوان رای نمیدادم. آن هم رای برای هیچ!”

اما واشنگتن تایمز در نقد جان بونر در انتهای خبر خود می نویسد:
“جان بونر! آمریکا مسائل داخلی مهم تری نسبت به مسائل داخلی کشورهای دیگر دارد. مسائل داخلی خودمان را که گریبان مردم و دولت را گرفته است حل کنید”.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است