منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۲
شناسه خبر: 296929
گروه :خبر
13940715000492_PhotoA

جانشین فرمانده ناجا گفت: لغزندگی جاده‌ها و سرخوردگی عامل ۲۲ درصد تصادفات نوروزی بوده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سردار مومنی در حاشیه بازدید خود از محور هراز با همراهی سردار مهری – رییس پلیس راهور ناجا، با بیان اینکه در ٢۴ ساعت گذشته لغزندگی جاده‌ها عامل ٢٢ درصد تصادفات بوده است، گفت: از آغاز سفرهای نوروزی تاکنون ١۶٩ نفر در تصادفات جاده ای جان باخته اند.

وی افزود: متاسفانه در ایام تعطیلات نوروزی تا کنون به طور متوسط هر یک ساعت یک فوتی در جاده‌های کشور داشته‌ایم.

جانشین فرمانده ناجا گفت: این حوادث منجر به فوت هموطنان به خاطر رعایت نکردن موارد ایمنی و راهنمایی و رانندگی است که امیدواریم آمار فوتی ها تا پایان تعطیلات روند کاهشی داشته باشد.

وی همچنین از توجه مردم به کاهش سرعت رانندگی در حین سفرهای نوروزی خبر داد و گفت: مردم به توصیه های پلیس درباره کاهش سرعت در حین رانندگی توجه کرده اند و این خود باعث جلوگیری از وقوع درصد زیادی از حوادث رانندگی شده است.

به گزارش سایت راهور، محور هراز در استانهای مازندران و شرق تهران به دلیل بارش شدید برف و پاکسازی مسیر به صورت موقت از ساعت ١٠:٢٠ مسدود شده بود که حدود ساعت ١٢:٢٠ بازگشایی شد.

جانشین فرمانده ناجا و رییس پلیس راهور ناجا در بازدید صبح امروز خود همچنین از عملیات بازگشایی و تخلیه بار ترافیکی این محور بازدید و دستورات لازم را صادر کردند.

به رانندگان توصیه می شود در این محور حتما با تجهیزات زمستانی و سرعت مطمئنه تردد کنند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی