منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۷
شناسه خبر: 324226
گروه :خبر
images

جنازه ای در 60 مایلی جنوب غربی آب های جزیره کیش مشاهده و در حال انتقال به کیش است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از  کیش پرس، پیش از ظهر لنج های صیادی اطراف آب های جزیره کیش از مشاهده یک جنازه در 60 مایلی آب های کیش خبر دادند.

 

بنابر این گزارش مسعود ازعلی جانشین اداره بنادر و دریانوردی کیش در گفتگو با خبرنگار کیش پرس گفت: صبح امروز برابر اعلام لنج های صیادی جنازه ای در 60 مایلی جنوب غربی آب های جزیره دیده شده بود که به محض  دریافت خبر و مساعد شدن شرایط دید نیروهای ناجی وبالگرد ها برای یافتن جسد به محل اعزام شدند.

 

وی در رابطه با شناسایی جسد کشف شده افزود: جنازه تا ساعاتی دیگر به ساحل منتقل شده و تحقیقات و پس از انتقال به کیش توسط واحدهای دریایی اعزام شده مورد بررسی و شناسایی قرار خواهد گرفت.

 

جانشین اداره بنادر و دریانوردی کیش تاکید کرد: هنوز گزارشی از غرق شدن شناوری به دریابانی اعلام نشده است و تحقیق در خصوص حادثه و کاووش برای یافتن اجساد و موارد احتمالی همچنان ادامه دارد.

 

بی توجهی به قوانین و شنا در مکان هایی که برای شنا کردن مناسب نیست از مواردی است که موجب غرق شدن شناگران در دریا می شود.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است