منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۱
شناسه خبر: 314551
گروه :خبر
446462_894

مسئول بسیج طلاب هرمزگان گفت: جامعه ای که ولی خود را ترک کرد، ظلم پذیر می شود، نعمت از گرفته و ناامید می شود، پس باید از ولی اطاعت کرد و پیروزی ها آنجایی است که جامعه در کنار امام بماند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از رودان نیوز؛ حجت الاسلام محمد برزگرپور مسئول بسیج طلاب هرمزگان در جمع بسیجیان بخش بیکاه رودان با اشاره به اهداف استکبار علیه کشور جمهوری اسلامی ایران، گفت: دشمن برای اینکه ما را از اسلام دور کنند برنامه دارد و ما باید صحبتهای کسانی را گوش بدهیم که روح ما را قوی و در برابر نفوذ دشمن مستحکم کند.

وی اظهار کرد: اگر به کلام وحی نگاه کنیم می بینیم که نورانی ترین کلام، کلام الهی است که به هیچ وجه نمی شود تکذیبش کرد.

برزگر پور با بیان اینکه قرآن برای ما نسخه های قشنگی نوشته است، افزود: یک نسخه در کلام شهید مطهری از دیدگاه قرآن این است که نگاه شهید بزرگوار از مأنوس بودن با قرآن فرا گرفته و انس با قرآن انسان را نجات می دهد و از شتابزدگی دوری می کند.

مسئول بسیج طلاب هرمزگان ادامه داد: اگر انسان از نظر اندیشه ضعیف باشد در مسیر حرکتش، در لغزشگاهها می افتد و از نظر شهید مطهری طبق قرآن یکی از لغزشگاهها، ظن و گمان است و دومین لغزشگاه، شتاب زدگی است.

وی با بیان اینکه یکی دیگر از لغزشگاهها، شخصیت گرایی است، اضافه کرد: کسانی که از نظر ایمانی، شخصیتی و اندیشه ای ضعیف باشند، کورکورانه از شخصی پیروی می کنند، و در تاریخ چنین افرادی بودند مثلا بعضی ها در زمان امیرالمومنین به اشعث اقتدا می کردند و در جریان به نیزه کردن قرآنها توسط عمروعاص، به امام علی(ع) گفتند به مالک بگو برگردد یا تورا می کشیم.

حجت الاسلام برزگرپور گفت: جامعه ای که ولی خود را ترک کرد، ظلم پذیر می شود، نعمت از گرفته و ناامید می شود، پس باید از ولی اطاعت کرد و پیروزی ها آنجایی است که جامعه در کنار امام بماند.

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است