منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۹
شناسه خبر: 257069
گروه :خبر
IMG-20151213-WA0048-Copy-300x169

متولیان شهرستان جاسک  آن قدردرگیر کارتابل و جلسات و پشت میز نشستن هستند که فرصت سرکشی به معابر شهری را ندارند، یا اینکه اگرهم در سطح شهر تردد می کنند با خودروهایی گران قیمت در حال رفت و آمد هستند، یا از جاهایی بسیار شیک تردد می کنند که چاله چوله ها را نمی بینند!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  فرهنگ کده ، تیتر این گزارش  خود گویای همه چیز است و پاسخ سوال هم کاملا واضح است، اما چهارعامل مهم حلقه مفقوده مسئله است: بی اطلاعی از وضعیت موجود، نبود اراده برای سامان بخشی، ناتوانی مدیران شهری و نداشتن بودجه و امکانات است.

تصورم آن است که عامل اول و دوم بیشترین تاثیر را در این نابسامانی دارد و در واقع احتمال دارد مسئولان شهر اصلا خبر ندارند که خیابان های شهر چگونه است!

از ابعاد دیگر هم می توان مشکلات چاله های جاسک را تحلیل کرد؛  متولیان شهری آن قدردرگیر کارتابل و جلسات و پشت میز نشستن هستند که فرصت سرکشی به معابر شهری را ندارند، یا اینکه اگرهم در سطح شهر تردد می کنند با خودروهایی گران قیمت در حال رفت و آمد هستند، یا از جاهایی بسیار شیک تردد می کنند(البته اگر مکان شیک وجود داشته باشد) که چنین احساسی در آنها برانگیخته نمی شود!

حالت های دیگر این ک اصلا اراده ای برای بهبود وضعیت شهر وجود ندارد! شاید واقعا نمی دانند حل این مشکل از وظایف کدام دستگاه است! و یا شاید هم فکر می کنند که خب، هرکسی باید جلوی در خانه خود را بهسازی کند!

در مورد عامل سوم بنده به خودم اجازه نمی دهم چنین جسارتی در حق مدیران شهری روا دارم که نسبت ناتوانی در حل مسائل شهری را به آنها بدهم، چراکه منتخبان مردم همین شهر هستند و قطعا همشهریانم توانمندی هایی در این افراد سراغ داشتند که به آنها رای دادند.

البته نبود بودجه و امکانات همیشه بهترین بهانه برای پاسخگو نبودن مسئولان است؛ هرچند من قانع نمی شوم که اعتبار کافی نیست و این نابسامانی ها بابت نبودن بودجه است و هنر یک مدیر استفاده بهینه از حداقل امکانات و درآمد زایی و خلق پول است.

در حال حاضر 8 ماه از گودبرداری های خیابان سطح شهر جاسک میگذرد ولی تاکنون مسئولان تعمیر کاری نکردند و این وضعیت تاکی قرار است ادامه داشته باشد جای سوال است و  و آنچه به نمایش در می آید انعکاس  خواسته های به حق مردمی می باشد و امید است مسئولان مربوطه باروحیه جهادی اقدامی عاجل و ثمر بخش و با دوام در این خصوص صورت دهند .

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است