منتشر شده در تاریخ: شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۳
شناسه خبر: 195189
گروه :خبر
جاده بشاگرد-جاسک (10)
 

گزارش تصویری از:

جاده فراموش شده!

با گذشت 15 سال از احداث محور بشاگرد_جاسک این جاده نیاز به بازسازی دارد اما علی رغم قول های مسئولین هیچ اقدامی در این خصوص انجام نشده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از بشاگرد نیوز، مسیر بشاگرد – جاسک یکی از محورهای مهم ارتباطی بین دو شهرستان شرقی استان هرمزگان است که این روزها رو به فراموشی می رود.

در سالهای گذشته منطقه بشاگرد یکی از بخش های شهرستان جاسک بوده است و در سال 1387 به شهرستان ارتقا یافت.

اکنون با گذشت بیش از 6 سال از جدایی بشاگرد از شهرستان جاسک  هنوز برخی از ادارات شهرستان بشاگرد در جاسک مستقر هستند و مردم بشاگرد برای انجام کارهای خود باید مسافت 145 کیلومتری را طی کنند.

در حال حاضر حدود 15 سال از احداث جاده بشاگرد – جاسک گذشته است و قسمت های بسیاری از این محور ارتباطی مهم نیاز به بازسازی و مرمت دارد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است سواحل نیازمند سیاستگذاری صحیح مدیران/مشکلات معیشتی مردم در سواحل بیانگرهدر رفت ثروت ملی است