منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۶
شناسه خبر: 272391
گروه :خبر
8c697ba1-65cd-444d-b27c-08b78b20d095 - Copy

پروژه خیابان میناب – تیاب که اوایل اجرای این طرح از پیشرفت فیزیکی قابل ملاحظه ای برخوردار بود در اثر فقدان بی توجهی و عدم پیگیری های لازم مدت هاست که راکد رها شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از میناب جنوب، طرح نیمه تمام و مغفول واقع شده خیابان میناب – تیاب نه تنها مشکلی از بار تردد در جاده ترانزیتی بندرتیاب برنداشته بلکه بر میزان تردد و ترافیک جاده‌ای در محور این خیابان با حجم سنگین افزوده شده است.
از آنجایی که این طرح باعث به وقوع پیوستن تصادفات در محور جاده میناب تیاب با وجود عرض کم خیابان و تردد ماشین‌های سنگین و نیمه سنگین نگرانی مردم و خانواده‌ها را به همراه داشته است نیاز است مسئولان نسبت به بررسی‌های لازم برای اجرایی کردن این طرح نیمه تمام اقدام کنند.

با وجود راه ارتباطی با مرکز تجاری و بازار درحال ساخت بندر تیاب اقدام برای اجرای خیابان با عرض دو متر اضافه بر خیابان اصلی برای روستاها با توجه به حجم بالای ترافیک این میزان کفایت نمی‌کند و باید طرح اتوبان برای آن در نظر گرفته شود.
وجود پل‌های راکد مانده و چاله‌های بوجود آمده در حاشیه خیابان تردد دانش‌آموزان روستاهای حکمی را نیز با مشکل مواجه کرده است.

پروژه خیابان میناب –تیاب از معدود پروژه‌هایی است که از همان ابتدای زدن کلنگ احداث این پروژه در سایه بی تدبیری همچنان به گل نشسته است.

انتهای خبر/پ

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است