منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۸:۱۶
شناسه خبر: 350077
گروه :خبر
تصادف عمانی

پیچ خطرناک روستای عمانی شهرستان پارسیان که به جاده مرگ معروف شده است همچنان دست بردار نیست وجان مردم را به خطر انداخته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پارسیان خبر؛جاده روستای عمانی مدتی است که خانواده های زیادی را داغدار وافراد زیادی را دچار دلهره کرده است.

این پیچ خطرناک چند هفته گذشته یک خانواده را به عزای دختر جوان خود نشاند، ولی خیلی از مسئولین آن را به حساب بی احتیاطی راننده نشان دادند.

این در حالی است که مسئولین پس ازتصادف منجر به فوت چند هفته گذشته این جاده را با یک روکش آسفالت جدید ترمیم کردند و از خط کشی وتابلویی جدید خبری نشد وبازهم امروز یک حادثه ای دیگر را رقم زد که خوشبختانه به کسی آسیب جدی وارد نشد.

جاده مرگ برای افراد نا آشنا با این جاده مبهم است ورانندگان به دنبال روکش آسفالت جدید بدون خط کشی شده، سر از باند دیگر جاده در می آورند و این نشان از آن دارد که همه تقصیرها بر گردن رانندگان نمی باشد و عامل اصلی تصادفات را در جاده مرگ باید مسئولین دانست.

آیا جان انسانها آنقدر مهم نیست که پس از مرگ چند نفر بازهم کسی برای این پیچ خطرناک چاره ای نمی اندیشد وباید گفت که مسئولانی که دم از تدبیر وامید می زنند با تدبیر خود امیدی دوباره به این جاده وپیچ خطرناک برگردانند.

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است