منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۲
شناسه خبر: 324143
گروه :خبر
13950309000676_PhotoA

مدیرعامل شرکت جوان‌سیر‌ایثار با بیان اینکه هر سال ۱۰۰ درصد ظرفیت خود را به جابه‌جایی زوار اربعین اختصاص می‌دهیم، از برنامه‌ریزی برای اعزام زائران حرم امام خمینی(ره) از شهرستان‌ها تا حرم مطهر با آماده‌سازی ۳۰۰۰ دستگاه اتوبوس خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از محمد جواد پورسعید در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، اظهارداشت: شرکت مسافربری جوان‌سیر ایثار از سال 1380 فعالیت خود را با 100 دستگاه اتوبوس و فقط یک دفتر مرکزی در تهران آغاز کرد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر 600 دستگاه اتوبوس در ناوگان خود د‌اریم، ادامه داد: ساماندهی حمل و نقل بسیجیان، کمک به دولت در شرایط پیک سفر و الگوسازی در صنعت حمل و نقل، از اهداف این شرکت مسافری جاده‌ای است.

مدیرعامل شرکت‌ جوان‌سیر‌ایثار گفت: امسال تعداد شعب شرکت مسافری جوان سیر ایثار در کشور به 60 شعبه‌ افزایش می‌یابد.

* هدفگذاری انتقال 132هزار زائر حرم امام خمینی در ایام ارتحال/3000 دستگاه اتوبوس را بسیج کرده‌ایم

وی اظهار داشت: در ایام ارتحال حضرت امام خمینی (ره) مسئولیت جابه‌جایی زائران حرم امام را بر عهده داریم که با هماهنگی استانداری و سازمان راهداری نسبت به جابه‌جایی زوار اقدام می‌کنیم.

پورسعید افزود: برای جابه‌جایی مشتاقان حرم امام خمینی (ره) در ایام ارتحال ‌‌پیشِ رو‌ برنامه‌ریزی کرده‌ایم که 132 هزار زائر را توسط 3000 دستگاه اتوبوس جابه‌جاکنیم که بخشی از این اتوبوس‌ها اجاره‌ای خواهد بود.

* اختصاص 100 درصد ظرفیت به جابه‌جایی زوار اربعین حسینی ‌

مدیرعامل شرکت‌ جوان‌سیر‌ایثار با تأکید بر اینکه اولویت کاری شرکت جوان سیر ایثار ابتدا اعزام زائران مناطق راهیان نور و تورهای سیاحتی و زیارتی است،‌ اظهارداشت:‌ اعزام زائران اربعین حسینی اولویت بعدی شرکت ‌است که تلاش کرده‌ایم نقش موثری در این باره داشته‌ باشیم.

‌پورسعید افزود: در ایام اربعین،‌ 100 درصد ظرفیت خود را به اعزام زائران امام حسین اختصاص می‌دهیم و از شهرستان‌ها تا نقطه صفر مرزی زائران را جابه‌جا می‌کنیم.

* ‌ارتباط روزانه با مدیران کاروان از طریق مرکز کنترل/ رصد ناوگان با دستگاه مکان‌یاب

مدیرعامل شرکت مسافربری جوان‌سیرایثار افزود: برای اولین بار شرکت جوان‌سیرایثار GPS آنلاین روی اتوبوس‌های خود نصب کرد که بدین ترتیب کنترل و مدیریت ناوگان را انجام می‌دهیم.

وی گفت: همچنین مرکز کنترل ما برای ارتباط با مسافران و کنترل ناوگان فعال است و مسافران‌ می‌توانند با شماره پیامک 30006476 با ما در ارتباط باشند ضمن آنکه در مرکز کنترل روزانه با مدیران کاروان‌ها در ارتباط هستیم.

* کاهش 12 درصدی سوانح اتوبوس‌‌های جوان‌سیرایثار/ تشویق رانندگان بدون حادثه

مدیرعامل شرکت‌ جوان‌سیر‌ایثار با بیان اینکه رانندگان‌ شرکت مسافری جوان سیر ایثار همه گزینش شده و از بهترین رانندگان هستند، گفت: بر اصل مشتری مداری توجه خاص‌ داریم ضمن آنکه همه رانندگان و مهمانداران ما دوره‌های آموزشی را طی می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه برای اوقاف فراغت مسافران، فصل‌نامه‌ای تهیه و در اتوبوس توزیع می‌شود که مطالب جذابی دارد، افزود: تأکید زیادی بر توقف اتوبوس‌ها برای اقامه نماز در اول وقت داریم و رانندگان ملزم به اجرای این کار هستند.

پورسعید با اشاره به اینکه امسال را برای هدفگذاری خود سال «انضباط همگانی، ایمن و بدون حادثه» نامگذاری کرده و برای تحقق این هدف تلاش ‌می‌کنیم، بیان کرد: رانندگانی که در این شرکت بدون تخلف و حادثه بوده‌‌اند، هر سال تشویق می‌شوند‌ و کمک هزینه 900 هزار تومانی عتبات به آنها هدیه می‌شود؛ ‌در سال 94 میزان 500 میلیون تومان کمک هزینه به رانندگان پرداخت کردیم.

مدیرعامل شرکت مسافربری جوان‌سیرایثار با بیان اینکه در سال 94 حادثه منجر به فوت نداشتیم، گفت: حوادث ناوگان ما در سال گذشته نسبت به سال 93 میزان 12 درصد کاهش داشته است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است