منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۸
شناسه خبر: 187657
گروه :خبر
 

معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش:

ثبت نام کلاس اولی‌ها از فردا آغاز می‌شود

معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش گفت: ثبت‌نام پایه اول دبستان از فردا آغاز می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، علی زرافشان معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش، درخصوص ثبت‌نام مقاطع مختلف مدارس اظهار داشت: دستورالعمل ثبت‌نام برای مدارس ارسال شده است و ثبت‌نام پایه اول دبستان از فردا شروع می‌شود.

وی ادامه داد: دانش‌آموزان علاوه بر مراجعه به مدرسه باید به پایگاه‌های سنجش سلامت مراجعه کنند و ثبت‌نام قطعی آنها بعد از سنجش سلامت انجام خواهد شد و بقیه دانش‌آموزان پایه‌های ابتدایی و دوره اول و دوم متوسطه نیز بعد از پایان امتحانات و دریافت نتایج، ثبت‌نام آنها شروع می‌شود و تا پایان تیرماه ادامه خواهد داشت.

زرافشان افزود: برای پایه‌های داخلی نیز در دستورالعمل‌ آورده‌ایم که ضرورتی به مراجعه اولیا به مدرسه نیست؛ چرا که مدرسه خود از طریق سامانه ثبت‌نام کار ثبت‌نام را انجام خواهد داد.

معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش یادآور شد: تاریخ ثبت‌نام همین زمان است و اگر برخی مدارس زودتر شروع به ثبت‌نام می‌کنند و اسم آن را پیش‌ثبت‌نام می‌گذارند، آن ثبت‌نام قلمداد نمی‌شود و زمان ثبت‌نام همان تاریخی است که اعلام شده است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان