منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۶
شناسه خبر: 326461
گروه :خبر
pic-21231-1450786632

فصل آغاز ثبت نام دانش آموزان در مدارس دولتی و غیردولتی آغاز شده که از این رو برخی مدارس به خصوص شاهد ثبت نام در آن ها سخت می باشد.

احمد درویشی شهروند هرمزگانی در گفتگو با خبرنگار هرمز،اظهار کرد: ثبت نام دانش آموزان به خوبی پیش می رود و ما موقع ثبت نام مشکلی نداشتیم اما بعضی مدارس مانند شاهد به افراد خاصی ثبت نام می کنند و ثبت نام در این مدارس سخت است.

 

وی افزود: دبستان دخترانه شاهد بهترین فضای فیزیکی را دارا می باشد و با معلمان و مدیران خوب کیفیت آموزشی آن رضایت بخش است.

 

شهروند هرمزگانی اظهار کرد: مدارس غیرانتفاعی باید هزینه پرداخت کرد و این مدارس قشر خاصی از جامعه را که وضع مالی آن ها خوب هست پذیرا می باشند.

 

دوریشی بیان کرد: سالی به یاد دارم کابل برقی نزدیک هنرستان تندگویان افتاد و چندین دانش آموزان را برق گرفت  اما آموزش و پرورش به دانش آموزان رسیدگی و هزینه داد.

 

وی افزود: در بعضی کشورها مدارسی که به خیابانها منتهی می شوند به چراغ قرمز عابر پیاده مجهز می باشند و هنگام تعطیل شدن دانش آموزان چراغ قرمز شده و خودروها می ایستند و دانش آموزان به راحتی عبور و مرور می کنند و اگر این طرح در بندرعباس تصویب و عملیاتی شود بسیاری از مشکلات عبور و مرور دانش آموزان حل خواهد شد.

 

شهروند هرمزگانی تصریح کرد: پل هوایی  استقبال خوبی نشده و به عنوان یک معضل تبدیل شده است و امروز شاید بتوان گفت خانه ی برای کارتن خواب های خیابانی تبدیل شده است که هنگام عبور از این پل یک ناامنی را برای شهروندان ایجاد می کنند.

 

درویشی افزود: هنگامی که پلیسی یا یک فردی به عنوان تامین امنیت در کنار پل ها بایستند و این کارتن خواب ها جمع آوری شوند شرایط بهتر خواهد شد.

 

وی به معضلاتی که هنگام تعطیلی دانش اموزان ایجاد می شود اشاره کرد و یادآور شد: بیشتر خانواده ها هنگام تعطیلی دانش آموزان شاغل هستند و هنگامی که در بازه زمانی معینی به دنبال دانش آموزان خود می آیند با یک مشکل اساسی ترافیک روبه رو هستیم که خطرات فراوانی دارد و جا دارد در این خصوص تدابیری اندیشیده شود.

 

انتهای پیام/ی

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی