منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۳ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۱
شناسه خبر: 258517
گروه :خبر
hormoz

جوادا خیابانی با حضور در فرمانداری کرج در انتخابات مجلس دهم ثبت نام کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ جواد خیابانی پیش از این گفته بود :کرج را پایتخت تمدن، تعاون و رفاه خواهم کرد.

وی هم چنین با بیان این که عشق من گزارشگری نیست ، عشق من مردم هستند اعلام کرد: در این مدت باقیمانده تا انتخابات قرار نیست گزارش کنم. با این وجود نظر سازمان مهم است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی