منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۸
شناسه خبر: 353082
گروه :خبر
file430
 

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش رودان:

ثبت نام بیش ۱۸ هزار نفر دانش‌آموز رودانی در سامانه سناد

معاون توسعه و پشتیبانی اداره آموزش و پرورش رودان گفت: از آغاز ثبت نام دانش آموزان تا کنون بیش از ۱۸ هزار و ۸۰۰ نفر از دانش آموزان رودانی در دوره های ابتدایی و متوسطه اول و دوم این شهرستان در سامانه سناد ثبت نام شده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ عباس عباس زاده معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش رودان، اظهار کرد: ثبت نام دانش آموزان در سامانه سناد که از اول تیرماه آغاز شده تا پایان شهریور ماه نیز ادامه می یابد و پیش بینی می شود تا پایان مهلت ثبت نام بیش از ۱۹ هزار نفر در مدارس این شهرستان نام نویسی کنند.

وی افزود: دانش آموزان می توانند در طول سال تحصیلی با توجه به محدوده جغرافیایی محل سکونت، میزان ظرفیت و پذیرش مدارس نسبت به انتقالی و جابجایی اقدام کنند.

معاون توسعه و پشتیبانی مدیریت آموزش و پرورش رودان ادامه داد: در دوره ابتدایی ۱۱ هزار و ۷۰۰ نفر در سامانه سناد ثبت نام کرده اند که در مدارس شهرستان ساماندهی شده اند.

عباس زاده اضافه کرد: در دوره متوسطه اول نیز ۴ هزار و ۶۱۶ نفر دانش آموز، و در دوره متوسطه دوم نیز ۲ هزار و ۲۶۷ نفر از دانش آموزان رودانی در سامانه سناد نام نویسی کرده اند.

این مسئول تصریح کرد: آمار ثبت نامی دانش آموزان با توجه قبولی یا رد آنان در دوره متوسطه و انتقالی از سایر شهرستانها متغیر است و آمار قطعی دانش آموزان در اولین روز از مهرماه در سامانه سناد مشخص می شود.

معاون توسعه و پشتیبانی مدیریت آموزش و پرورش رودان از آمادگی کامل مدارس رودان برای بازگشایی مدارس خبر داد و گفت: از تمامی مدارس شهرستان رودان بازدید صورت گرفته است و امکانات مورد نیاز دانش آموزان و مدارس تامین شده است.

عباس زاده خاطر نشان کرد: تجهیز سرویس های بهداشتی، میز و صندلی و وسایل سرمایشی و گرمایشی مدارس انجام شده است و آمادگی بازگشایی مدارس را به طور کامل داریم.

انتهای پیام/ش

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است