منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۴
شناسه خبر: 259346
گروه :خبر
112

رییس اداره ثبت احوال میناب با بیان اینکه نرخ رشدتولد در میناب برابر با۲۶٫۷ در هزار است از افزایش رشد تولد در این شهرستان نسبت به سال گذشته خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز نصرت عسکریان در گفتگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی میناب جنوب، با اشاره به ثبت ۵۳۶۲ واقعه ولادت در میناب نسبت به ثبت ۴ هزار و ۸۶۳ واقعه تولد در سال گذشته گفت: میزان تولد در این شهرستان با افزایش ۴۹۹ نفر از نظر تعداد با رشد  ۳/۱۰ دهم درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد چشمگیری داشته است.

 

عسکریان با اشاره به ثبت قانونی ۵ هزار و ۳۶۲ واقعه تولد طی امسال در شهرستان میناب اذعان داشت: نرخ تولد طی امسال به میزان ۲۶٫۷ در هزار نسبت به مدت مشابه ۲۴٫۸در سال گذشته بوده است.

 

رییس اداره ثبت احوال میناب گفت: نرخ ولادت در هشت ماهه نخست امسال ۷/۲۶ در هزار بوده که نسبت به مدت مشابه ۲۴٫۸ درصد ثبت شده در سال قبل افزایش داشته است.

 

عسکریان در ادامه با بیان اینکه شاخص “ثبت در مهلت قانونی به ثبت تا یک سال پس از وقوع” در میناب در سال گذشته ۹۹٫۲ درصد به ثبت رسیده است گفت: در هشت ماهه سال ۹۴ این میزان به ۷/۹۹ درصد واقعه ولادت افزایش پیدا کرده است.

 

این مسئول افزود:  از این تعداد ۲هزار و ۶۷۷ مورد مربوط به ثبت واقعه ولادت پسران و ۲ هزار و ۶۸۵ مورد مربوط به ثبت واقعه ولادت دختران بوده است.

 

رییس اداره ثبت احوال میناب با اشاره به رشد چشمگیر میزان تولد طی هشت ماه امسال در میناب گفت: شهرستان میناب در سال گذشته نیز با کمبود رشد جمعیت مواجه نبوده و هر سال نسبت به سال گذشته دارای افزایش جمعیت بوده است بطوری که تعداد ۳۲۲۴ ولادت شهری و ۲۱۳۸ ولادت شهری طی هشت ماه امسال به ثبت قانونی رسیده است.

انتهای پیام/ز

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر