منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۲
شناسه خبر: 281578
گروه :خبر
64541232

رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی از توسعه صنعت گردشگری شهرستان با تأسیس شرکت تعاونی خدمات گردشگری خبر داد و گفت: این شرکت می‌تواند نقش مهمی در ایجاد اشتغال داشته باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، بهرام فولاد چنگ ، رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گفت‌وگو با خبرنگار جهانگیریه اظهار داشت: توسعه صنعت گردشگری با توجه به ظرفیت‌های موجود در شهرستان می‌تواند به اشتغال پایدار منجر شود و اقتصاد مقاومتی مد نظر مقام معظم رهبری را تا حدودی جامه عمل بپوشاند.

وی اضافه کرد: جمعی از اهالی روستای فاریاب سنگویه در ۵۰ کیلومتری مرکز شهرستان اقدام به تأسیس شرکت تعاونی خدمات گردشگری با اعتبار یک میلیارد تومان  کرده‌اند که در مرحله اول به اشتغال ۱۵ نفر منجر می‌شود.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار کرد: شرکت تعاونی خدمات گردشگری وحدت با هدف ایجاد زیرساخت‌های رفاهی و تفریحی در مجموعه آب‌درمانی فاریاب سنگویه شکل گرفته و لازم به ذکر است که این مجموعه تا کنون از بسیاری زیرساخت‌ها برخوردار است و همه ساله میزبان تعداد زیادی از هموطنان می‌باشد.

فولاد چنگ با اشاره به ضرورت‌های توسعه بخش گردشگری شهرستان تصریح کرد: شرکت خدمات گردشگری گذشته از ارائه سرویس‌های گردشگری، تفریحی و رفاهی به میهمانان داخلی و خارجی نقش مهمی در توسعه این صنعت در تمامی شهرستان ایفا می‌کند.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است