منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۷
شناسه خبر: 204607
گروه :خبر
13930422000592_PhotoA
 

مدیر کل نظارت بر نشر و مواد آموزشی وزارت آموزش و پرورش:

ثبت‌نام اینترنتی کتب درسی دانش‌آموزان تا ۱۵ مرداد تمدید شد

مدیر کل دفتر نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی وزارت آموزش و پرورش از تمدید مهلت ثبت‌نام اینترنتی کتب درسی دانش‌آموزان دبستانی تهران و دانش‌آموزان پیش دانشگاهی سراسر کشور خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، لیدا نیک‌روش مدیر کل دفتر نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: مهلت ثبت‌نام اینترنتی کتاب‌های درسی دانش‌آموزان تا 15 مرداد ماه تمدید شد.
وی افزود: این زمان برای دانش‌آموزان دوره ابتدایی شهر تهران و دانش‌آموزان دوره پیش‌دانشگاهی سراسر کشور تمدید شده است؛ دانش‌آموزان برای ثبت‌نام کتب درسی می‌توانند به به سایت اینترنتی www.irtextbook.com مراجعه کنند.
نیک‌روش با اشاره به آمار ثبت‌نام اینترنتی کتب درسی، خاطرنشان کرد: مطابق آخرین آمار استخراج شده، بیش از 350 هزار نفر از دانش‌آموزان مناطق 19 گانه تهران و حدود 50 هزار نفر از دانش‌آموزان دوره پیش دانشگاهی به صورت اینترنتی برای تهیه کتب درسی سال آینده ثبت‌نام کرده‌اند.
مدیر کل دفتر نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی وزارت آموزش و پرورش گفت: یکی از دلایل کم بودن آمار ثبت‌نام کتب درسی دانش‌آموزان دوره پیش دانشگاهی مربوط به موضوع ثبت‌نام در مدارس و ثبت در سیستم سناد وزارت آموزش و پرورش بوده است که با توجه به اجرای این کار برای نخستین بار در کشور، شرایط و وضعیت خوبی را شاهد بوده‌ایم.

به گزارش فارس، سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش که متولی تهیه و تولید کتب درسی دانش‌آموزان در کشور است ساز و کار جدیدی برای تهیه کتب درسی از سال تحصیلی آینده تدارک دیده است که این موضوع برای دانش‌آموزان دوره ابتدایی شهر تهران و دانش‌آموزان دوره پیش دانشگاهی سراسر کشور است؛ ثبت‌نام اینترنتی کتب درسی برای دانش‌آموزان یاد شده از ابتدای تیرماه آغاز شده است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است