منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۴
شناسه خبر: 355633
گروه :خبر
%d8%b1%d8%b6%d8%a7-%d8%b3%d8%ae%d8%a7%db%8c%db%8c

رئیس پلیس راهور کیش از آمادگی کامل نیروهای پلیس راهور در خدمات رسانی به دانش آموزان و دانشجویان در سال تحصیلی 95-96 خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از کیش پرس، سرگرد رضا سخایی، رئیس پلیس راهور کیش با اشاره به اهمیت نظارت بر خدمات رسانی به دانش آموزان در سال تحصیلی جدید گفت: متناسب با وضعیت ترافیکی جزیره کیش، تعداد مدارس، آدرس و محدوده هایی که تردد در این ایام افزایش می یابد سعی شده تا تیم های پلیس راهور در محل حضور داشته و بر روان شدن ترافیک کمک کنند.

وی افزود: تیم های پلیس راهور کیش با حضور در نقاط حساس در ساعات شروع مدارس و همچنین تعطیلی آن ها تمام محدوده های مدارس و مسیرهای منتهی به این مکان ها را به صورت ویژه تحت پوشش داشته و بر ترافیک آن ها نظارت می کنند.

رئیس پلیس راهور کیش در رابطه با برنامه های ویژه همیار پلیس در کیش اظهار کرد: همایش مهر و دانش، فرهنگیاران، همیاران پلیس و پلیس یاران جوان و تجلیل از رانندگان نمونه ترافیکی در هفته ناجا برگزار خواهد شد.

وی آموزش فرهنگ ترافیکی را مهم ارزیابی کرد و افزود: در جلسه ای با مسئولان آموزش و پرورش و معاونت اجتماعی ناجا برگزار شد؛ ویژه  برنامه های آموزشی آماده شده بیان و ارائه شد که در اولین فرصت با تعیین وقت از سوی مدارس در اختیار ما قرارخواهد گرفت و به دانش آموزان ارائه می شود.

این مقام مسئول در پلیس راهور همچنین در رابطه با برپایی شهرک ترافیک به منظور آموزش و آشنایی کودکان و دانش آموزان با فرهنگ ترافیکی صحیح بیان کرد: شهرک ترافیکی به صورت موقت در هفته ناجا در راستای آموزش فرهنگ ترافیکی برگزار می شود و علاوه بر آن با تهیه موارد آموزشی به شکل های بروشور، تراکت، سی دی و دیگر طرح های آموزشی در مدارس به دانش آموزان و در مهد های کودک به کودکان آموزش داده خواهد شد.

جزیره کیش با 91 کیلومتر مساحت در میان آب های گرم خلیج فارس در سال تحصیلی جدید میزبان بیش از 7 هزار دانش آموزدر پایه های تحصیلی در 23 مدرسه است.

فرهنگ بالای ترافیک یکی از جاذبه های جزیره مرجانی کیش است. جزیره کیش به شهر بدون چراغ قرمز شهرت دارد.

انتهای پیام /م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان