منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۳
شناسه خبر: 207180
گروه :خبر
13930705000573_PhotoA
 

جام جهانی تیراندازی با کمان - دانمارک

تیم ملی کامپوند ایران برای نخستین بار قهرمان شد

تیم ملی کامپوند ایران در مسابقات جهانی دانمارک موفق به کسب مدال طلا شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، تیم ملی کامپوند ایران در نیمه‌نهایی مسابقات جهانی تیراندازی با کمان امروز مقابل کانادا قرار گرفت.

ایران با ترکیب قیدی، کاظم‌پور و عبادی در این دیدار حاضر شد. دو تیم در امتیاز 226 برابر شدند و در تیر طلایی ایران موفق شد به پیروزی رسیده و به مدال طلا دست یابد.

این مدال طلا نخستین مدال طلای جهانی تیمی تیراندازی با کمان ایران در مسابقات جهانی است.

در دیدار رده‌بندی تیم‌های دانمارک و ایتالیا به مصاف هم رفتند که در پایان با برتری 233 بر 231 موفق شد به مدال برنز دست پیدا کند.

در این مسابقات در ریکرو سهمیه المپیک ریو توزیع می‌شد که ملی‌پوشان ایران موفق به کسب نتیجه مطلوب نشدند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی