منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۹ تیر ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۵
شناسه خبر: 197908
گروه :خبر
712319_gse7O0H0

سخنگوی فراکسیون اهل سنت در مجلس با بیان اینکه آمریکا قابل اعتماد نیست و نسبت به تعهدات خودشان ثبات ندارد،افزود: تیم مذاکره کننده باید دقت بیشتری در مذاکرات داشته باشند تا به توافق پایدار دست یابند و از دستاوردهای هسته ای کشور صیانت کند.

احمد جباری،سخنگوی فراکسیون اهل سنت در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی هرمز با اشاره به طرح نظارت هسته ای مجلس گفت:این طرح مشوقی برای دیپلماسی هسته ای به منظور صیانت  از دستاوردهای هسته ای است که توسط مجلس تصویب و به قانون تبدیل شد.

وی با بیان اینکه این طرح پشتوانه قانونی برای تیم مذاکره کننده است،اظهار کرد:قانون نظارت هسته ای مجلس برای ایجاد همدلی بیشتر ملت با دولت و کمکی برای مذاکرات هسته ای است.

جباری افزود:در این طرح به لغو کامل تحریم ها و ممنوعیت بازرسی از مراکز نظامی تاکید شده و دولت موظف است در راستای حفظ و دفاع از حقوق ملت ایران به آن عمل کند.

وی حمایت مقام معظم رهبری(مدظله العالی) از تیم مذاکره کننده را قوت قلبی برای گروه دیپلماسی دانست و تصریح کرد: سرداران هسته ای باید با شجاعت و پشتوانه حمایت رهبری از دستاورهای ملت دفاع کنند.

سخنگوی فراکسیون اهل سنت با بیان اینکه طرف مذاکره کننده در بیاناتشان تناقضاتی دارند،تاکید کرد:آمریکا قابل اعتماد نیست و  نسبت به تعهداتش ثبات ندارد لذا تیم مذاکره کننده باید دقت بیشتری در مذاکرات داشته باشند تا به توافق پایدار دست یابند و از دستاوردهای هسته ای کشور صیانت کند.

 

انتهای پیام/م

 

 

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان