منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۲
شناسه خبر: 314534
گروه :خبر
2

هفته بیستم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه های استان با برتری پرگل ستارگان بستانو و توقف سهیلی جوان قشم در خانه همراه بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از ورزش هرمزگان، در حساس ترین بازیهای هفته بیستم ، تیم ستارگان بستانو در خانه با شکست پرگل ۵ بر صفر تیم گاز آل جناح خودش رو با ٣٨ امتیاز و تفاضل گل بهتر به صدر جدول رساند و سقوط گازآل جناح به دسته یک قطعی کرد.

 

در دیگر بازی مهم این هفته سهیلی جوان قشم که تا پیش از این دیدار در صدر جدول قرار داشت با تساوی دو دو در وقت های پایانی بازی مقابل تیم رده سومی خلیج فارس میناب متوقف شد و با کسب ٣٨ امتیاز و تفاضل گل کمتر در مکان دوم جدول قرار گرفت.

 

اما در سایر بازیهای این هفته جبل بر شهرو ۴ بر ٢ تیم بحران زده اتحاد رودان را مغلوب کرد و جنوب برکه دکا پارسیان در کوخرد ٣ بر یک سیبه را شکست داد.

 

بازی تیم های لمزان بندرلنگه و شهرداری بندرعباس با تساوی ١-١ و اروند بندرعباس و شهاب سلیمانی میناب با تساوی ٢ -٢ به پایان رسید.

 

با توجه به اینکه تا پایان لیگ دو هفته فرصت باقی است تیم های ستارگان بستانو ( ٣٨ امتیاز ) ، سهیلی جوان قشم ( ٣٨ امتیاز ) و خلیج فارس میناب ( ٣۵ امتیاز ) از شانس های مسلم قهرمانی برخوردارند.

 

تا این هفته سقوط تیم گاز آل جناح بستک هم با ١٣ امتیاز به دسته اول قطعی شده و یک تیم دیگر از بین تیم های لمزان بندرلنگه ، اتحاد رودان ، جبل بربندرعباس و شهاب سلیمانی میناب به دسته پایین تر سقوط خواهند کرد.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور