منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۶ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۰
شناسه خبر: 297771
گروه :خبر
13950105000335_PhotoA

تصاویر دلخراشی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده نشان می‌دهد امدادگران صهیونیست تعهدی به پرداختن به وضع یک مجروح فلسطینی ندارند و نظامیان هم در آخر کار، وظیفه شلیک تیر خلاص را بر عهده می‌گیرند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس؛ تصاویر منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی نشان‌دهنده صحنه دلخراش کشتن یک مجروح فلسطینی در خیابان‌های سرزمین‌های اشغالی است.

در این تصویر می بینیم که نظامیان صهیونیست، یکی از همقطارانشان را که بر اثر ضربه چاقوی جوان فلسطینی، مجروح شده، بر روی برانکارد گذاشته و به داخل آمبولانس انتقال دادند.

نظامیان و کادر امدادی بدون هیچ‌گونه اعتنایی به جوان فلسطینی که بر اثر اصابت گلوله نالان بود، از کنار وی رد می‌شوند.

با به راه افتادن آمبولانس، یکی از افراد مسلح حاضر در صحنه که از کادر خارج است، گلوله‌ای به سر جوان فلسطینی شلیک می‌کند که از پشت گردن وی خارج شده و جوی خون بر روی زمین به راه می‌افتد.

نظامیان صهیونیست از ماشین‌ها می‌خواهند که طوری رد شوند که صحنه قتل به هم نخورد و رد خون‌ها مخدوش نشود؛ یکی هم در حال فیلم گرفتن است که از این حرکات می‌توان به این نتیجه رسید که از نظر ارتش رژیم صهیونیستی، جرمی واقع نشده و سربازان از تحت تعقیب قرار گرفتن توسط مقامات قضایی ارتش، ابایی ندارند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی