منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۸
شناسه خبر: 266391
گروه :خبر
IMG-20160108-WA0043
 

تجهیزات معیوب در انتظار بازنشستگی؛

تیر برق های فرسود روستاهای میناب تهدیدی برای مردم+تصویر

یکی از مشکلات مردم در روستای مازغ بالا شهرستان میناب فرسودگی تیرهای برق در این روستا است تیرهای سیمانی فرسوده برق که عمر آنها به پایان رسیده و دیگر مقاومت ایستادن ندارندنگرانی هایی را برای اهالی این روستا ایجاد کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  فرهنگ کده ؛ برق یکی از خدمات دولتی است که نسبت به دیگر خدمات اجتماعی فراگیری آن بیشتر است و به همین نسبت نیز تجهیزات و زیر ساخت های این بخش گسترده و فراوان است .

شبکه انتقال و تجهیزات نظیر تیرهای برق را می توان از زیر ساخت های مهم این بخش دانست که با گذشت زمان و اتمام عمر مفید ، نیاز به نوسازی ، تعویض و به روز رسانی آن از ضرورت ها است .

روستای مازغ بالا مرکزی میناب با یک هزار و ۳۷۱ نفر جمعیت دارای ۲۷۵ خانوار است  و در این روستا حدود ۵ کیلومتر شبکه فشار متوسط و ۴/۵ کیلومتر فشار ضعیف وجود دارد.

 

وجود تیرهای سیمانی فرسوده برق که عمر آنها به پایان رسیده نگرانی هایی را برای اهالی این روستا ایجاد کرده است.

 

اسحق رنجبری یکی از ساکنان این روستا در گفتگو با خبرنگار فرهنگ کده، اظهار کرد : یکی از مشکلات مردم در مازغ بالا فرسودگی تیرهای برق در این روستا است .

 

وی با بیان اینکه بارها حضوری و تماس های مکرر تلفنی در این راستا پیگیری هایی از سوی اهالی و ساکنان صورت گرفته ، گفت : متاسفانه هنوز اقدامی در جهت تعمیر و تعویض تیرهای معیوب صورت نگرفته است .

 

رنجبری اظهار کرد : وقتی مردم خطری را به مسئولان گوشزد می کنند می بایست موضوع را جدی بگیرد و برای پیشگیری از وقوع هرگونه رخداد خطرناک و جلوگیری از آسیب های احتمالی تدبیر جدی اتخاذ کنند.

 

وی وضعیت تیرهای برق موجود در روستا بسیار بد توصیف کرد و گفت : در صورت جایگزینی نکردن آنها به زودی  و در اثر کوچکترین بادی سقوط خواهند کرد.

 

وی ادامه داد : با توجه به پیگیری های صورت گرفته از سوس اهالی ، هرگونه حادثه و خسارت مالی و جانی که در اثر سقوط این تیرها بر مردم وارد شود به طور قطع متوجه مسئولان و مجموعه برق شهرستان و بعد استان است.

 

خبرنگار فرهنگ کده بنا بر رسالت اطلاع رسانی و در خواست اهالی روستای مازغ بالا این موضوع کهم را پیگیری کرده که امید است مسئولان نسبت به نوسازی تجهیزات معیوب و به روز رسانی آنها اقدام کنند و نگرانی مردم این روستا را مرتفع کنند.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور