منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۵
شناسه خبر: 332203
گروه :خبر
13950403000668_PhotoA

یک مرد مسلح با ورود به یک مجتمع سینمایی در نزدیکی فرانکفورت، مردم حاضر در این محل را به گلوله بست و چندین نفر را زخمی کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، یک مرد مسلح با ورود به یک مجتمع سینمایی در غرب آلمان، شهروندان حاضر در این محل را به گلوله بست.

آنطور که خبرگزاری رویترز گزارش داده، در این حادثه چندین نفر زخمی شده‌اند؛ عامل حمله هم خود را داخل سینما محبوس کرده است؛ شبکه خبری راشاتودی به نقل از روزنامه محلی «دارم‌اشتاتدر» می‌گوید حداقل 25 نفر زخمی شده‌اند.

این حادثه در شهر «فیرن‌هایم» در نزدیکی فرانکفورت به وقوع پیوسته است.

تکمیلی:

پلیس آلمان مرد عامل این حمله مسلحانه را دستگیر کرد؛ هنوز از ملیت یا انگیزه این فرد خبری در دست نیست.

خبرگزاری رویترز می‌گوید عامل حمله در تبادل آتش با نیروهای پلیس کشته شده است.

دادستانی آلمان اعلام کرده همه 50 مصدوم این حادثه، در اثر استنشاق گاز اشک‌آور دچار مشکل تنفسی موقت شده‌اند و هیچ یک مورد اصابت گلوله قرار نگرفته‌اند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است