منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۵ دی ۱۳۹۴ - ۹:۱۴
شناسه خبر: 258543
گروه :خبر
1820146

استاندار هرمزگان افزود : برای تکمیل پروژه های استان هرمزگان به 1000 ملیلیارد اعتبار لازم است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ؛جاسم جادری، استاندار هرمزگان  در پنجاه و سومین اجلاس مشورتی شهرداران و شوراهای شهر مراکز استانهای کشور که در بندرعباس با بیان اینکه شوراهای اسلامی نمونه بارز مردم سالاری است و از پایین ترین اجتماع است، افزود:  به این امید به مردم به آنها رای می دهندو باید بررسی شود بر روحیه مردم بیافزایم.

جادری  برخی از  تخلفات شوراها و شهرداری ها اظهار کرد: مردم بر ما اعتماد کرده اند با توجه به گفته آقای جهانگیری 20 هزار میلیارد تومان خلاف و بی جهت جابه جا شده است .

وی افزود:برای تکمیل پروژه های نیمه تمام 460 هزار میلیارد تومان است که در استان هرمزگان هزار میلیارد تومان برای تکمیل پروژه هاست با توجه به کسری بودجه ما 40 هزار میلیارد تومان است، در استان هرمزگان 30 میلیارد تومان است و در حالی که که بودجه و تملک داری در استان 191 میلیارد تومان است.

 

استاندار تاکید کرد:با توجه به اینکه 40 درصد از هرمزگان جمعیت آن را اهل سنت تشکیل داده اند و از بهترین انسان های این استان هم هستند و برای اولین معاون و فرماندار انتخاب کرده ایم.

 

وی افزود: وضعیت  کشور در شرایطی نیست که از پول دولت پروژه تحویل دهیم و آسفالت انجام دهیم وباید به سراغ مردم و از مردم کمک بگیرند .

 

43 درصد بندرعباس شامل بافت های فرسوده است

عباس امینی زاده با اشاره به چهارهویت استان هرمزگان از جمله گردشگری، صنعتی ، اقتصادی  و قرار گرفتن آن در چهار محور حمل و نقلی  گفت: گردشگری و اقتصاد شهری آن از دیگر مزیت ها بندرعباس برای روند توسعه این شهر قرار گرفته است.

وی افزود: با توجه به اینکه در 15 سال اخیر در این استان که روبه روشد قرار گرفته است اما بافت های فرسوده که 43 درصد آن را در برگرفته است اقتصاد این شهر را به کندی انداخته است

امینی زاده خاطر نشان کرد: اصلاح آیین نامه ها و مقررات می تواند در توسعه روز افزون شهر بندرعباس کمک شایانی داشته باشد .

 

 

انتهای پیام/م

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است