منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۸
شناسه خبر: 218012
گروه :خبر

مشاور ارشد وزیر کشور با تاکید براینکه شوخی وزیر کشور مبنی بر ۸ ساله بودن ریاست جمهوری دکترروحانی باید نهادینه شود، گفت: تجربه بعد از انقلاب نشان داده دولت ها ۲دوره سرکار بودند.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، فریدون همتی، مشاور ارشد وزیر کشور، در خصوص اظهارات جنجال برانگیز وزیر کشور مبنی بر ۸ ساله بودن ریاست جمهوری دکترروحانی، گفت: بگذارید این شوخی ها انجام شود، شوخی اشکال ندارد.

وی در پاسخ به این سوال که ” آیا می شود با مسائل کلان کشور شوخی کرد؟ ” اظهار کرد: در سطوح مختلف می شود فرهنگ شوخی را تقویت و نهادینه کرد؛ همان طوری که شوخی بین ما به صورت ۲ یا ۳ نفره و البته در سطح اجتماعی رایج است.

مشاور ارشد وزیر کشور با اشاره به اینکه تجربه بعد از انقلاب نشان داده دولت ها ۲دوره سرکار بودند تا برنامه های خود را تکمیل کنند،اظهار کرد: انتظار می رفت رسانه ها و بعضی از آقایان که به این موضوع حساسیت نشان دادند، توجه می کردند که ما قانون اساسی داریم.

همتی تصریح کرد: به هر حال این شوخی بوده که در جمع دوستان صورت گرفته، چرا که فردی پرسیده که ۲سال از عمر دولت گذشته و عمر آن به نصف رسیده است؛ وزیر کشور هم گفت اگر بر مبنای چهارسال حساب کنیم بله عمر دولت به نصف رسیده ولی اگر بر مبنای هشت سال حساب کنیم تنها یک چهارم از عمر دولت گذشته است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است