منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۰
شناسه خبر: 176058
گروه :خبر

موافقان و مخالفان توافق هسته‌ای اخیر از هواداران خود برای تجمعات خیابانی در فضای مجازی دعوت کرده و از هر دو گروه نیز عده‌ای با این اقدام از زاویه دید خود مخالفت کرده‌اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، دو متن زیر را در این رابطه می خوانید:

هواداران احمدی نژاد
دوستان عزیز در دام فتنه گران وطن فروش نیفتیم. عده‌ای از عزیزان دلسوز ولی کم تجربه بطور گسترده در شبکه‌های اجتماعی پیشنهاد می‌کنند که امشب به خیابان‌ها بیاییم و شعار علیه روحانی و ظریف و سایر دست اندرکاران بیانیهٔ دیشب بدهیم.
بنده فکر نمی‌کنم این روش‌ها درست باشد. اگر بصورت غیر قانونی بیرون بیاییم و مرگ بر ظریف بگوییم پس فرق ما با سبز‌های فتنه گر در چیست؟ به نظرم باید صبر کنیم تا مجلس شورای اسلامی و رهبری عزیز بطور قانونی و با استفاده از مکانیسم‌های موجود جلوی وطن فروشی خواص بی‌بصیرت را بگیرند.
عزیزان توجه کنند که در هر صورت قانون باید محترم باشد و مبارزه با فساد و دفاع از وطن باید از راهکار قانونی دنبال شود. همانطور که اسطورهٔ بی‌بدیل و قهرمان بی‌نظیرمان دکتر احمدی‌نژاد عزیز (حفظهم الله تعالی) مدت هاست که سکوت پر معنایی انخاذ کرده‌اند.
هواداران دولت و ظریف
دوستان عزیز
پیامی در گروه‌ها داره پخش می‌شه که به نقل از دکتر ظریف و برای تقابل با گروهی خاص در مجلس دعوت می‌کنند که امشب (جمعه ۱۴ فروردین) ساعت ۸ شب در خیابان حضور یافته و به شادی بپردازیم.
چند نکتهٔ بسیار مهم و ضروری است.
۱) بسیار بعید است که دکتر ظریف دعوت به تجمع و شادی در خیابان آن هم برای تقابل با گروهی خاص کرده باشد. آن هم ۸ شب جمعه!!
۲) با مراجعه به صفحهٔ اصلی فیس بوک دکتر ظریف کذب این درخواست مشخص می‌شه.
۳) خواهشمندم در گروه‌ها این پیام را منتشر کنید.
اثبات موفقیت تیم مذاکره کننده هسته‌ای ما نیاز به تجمع غیر قانونی در ۸ شب روز جمعه نداره و مراقب کانون‌های بحران ساز داخلی و خارجی باشیم!!

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند