منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۵
شناسه خبر: 315916
گروه :خبر
2021

امام جمعه اهل سنت شهر بندر سیریک گفت: خداوند عزوجل به هر شخصی نعمتی عطا فرموده و این قابلیت را در همه ما انسان ها و مسلمانان قرار دارد که یکی از آنها امانتداری و صداقت در جامعه است که بسیار مهم و ارزشمند است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی ، شیخ عبدالعزیز افراز  ضمن تبریک مبعث پیامبر اسلام (ص)، افزود: حضرت محمد(ص) با اذن خداوند متعال  در روز مبعث مبارزه با جاهلیت را به اهتزاز در آورد و توحید و خدا پرستی و مبارزه با طاغوت ، استکبار، جاهلیت  را برای نجات بشریت بصورت جدی و علنی با اعلام پیامبری خدا برای انسان ها آغاز کرد تا رسالت خویش را از پیامبری برای اجرای فرمان الهی اطاعت کند.

 

وی یادآور شد: بزرگی ، رافت ، مهربانی و صداقت و امانتداری و محمد امینی پیامبر قبل از پیامبری  برای همه قریش واضح و مورد قبول بود اما تکبر و غرور دو عامل اصلی انحراف بسیاری از بزرگان قریش در  ایمان آوردنشان به یکتاپرستی و پیامبری محمد (ص) بود.

 

امام جمعه اهل سنت شهر بندر سیریک اظهار کرد: امروز متاسفانه در جامعه ما امانتداری ، صداقت  و راستی که از صفات بارز  پیامبر عظیم الشان اسلام است در میان ما مسلمانان حلقه گمشده است و توجه به مادیات و تجمل گرایی بر عقل و ایمان ما تاثیر گذاشته و راه سعادت و خوشبختی آبدی را با زندگی کوتاه دنیوی عوض و منحرف ساخته است.

 

 

شیخ عبدالعزیزافراز ابراز داشت: حضرت امام علی (ع) یکی از شخصیت های بزرگ  جهان اسلام است که شهامت ، شجاعت و خدمت او به اسلام بی نظیر بوده و قابل تکرار برای هیچ شخص و انسانی نخواهد بود و کسی که با خدا باشد همیشه در مقابل دشمنان پیروز و سربلند است و امام علی (ع) شخصی بود که همیشه با خدا بود.

 

وی ابراز داشت: خوابیدن امام علی در بستر پیامبر (ص) به اذن الهی بود و هیچ شخصی جرات و شهامت این فداکاری و از خود گذشتگی نمی توانست داشته باشد جز علی که یقین و قلب او با خدا و برای خدا و پیامبر بود.

 

 

امام جمعه اهل سنت شهر بندر سیریک بیان کرد:شفاعت دهنده همه با خداوند است و امکانات و همه وسایل و افراد و همه آن چیزی هایی که وجود دارد و بوجود می آید و ما استفاده می کنیم  نعمت هایی از نعمات خداست برای انسان هاست.

 

 

انتهای پیام/

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است