منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۹:۴۷
شناسه خبر: 217397
گروه :خبر
1131573_485

وقتی که تمام دلخوشی ما دروغ هایی هستند که هر روز به خوردمان می دهند و از آینده ای روشن برای ما می سرایند که عین تاریکی و بدبختی و گرفتاری است و ما هم با آن ها همخوانی می کنیم و به سمفونی دروغیشان رفته ایم ، حتی اگر مالک اشتر هم باشد و تا دوقدمی خیمه های معاویه پیش برود ، دوباره عمروعاص ها ، فتنه می کنند و ما هم می شویم خوارج !

به گزارش سرویس وبگردی شبکه اطلاع رسانی هرمز وبلاگ “ریزه نیوز” منتشر کرد؛وقتی که همه چیز را ول کرده ایم و دلخوش به دلارهای غرب هستیم ، وضعمان که بهتر نمی شود هیچ ، اسیر فتنه های فتنه گران و منافقین هم می شویم .

به گزارش ریزه نیوز:  چندی است که اسیر سخن ها شده ایم ، تمام عقل و شعورمان را ول کرده ایم و چسبیده ایم به دنیای غرب و در حالی که غرب زده نشده ایم هنوز ، اما روشنفکری ما تنها  در رابطه ی با آمریکای جنایت کار خلاصه می شود  .

آری رفیق تو هم بخواب ، بخواب و با لالایی صلح دروغین ، صلح جهانی و حقوق بشر آمریکایی ، تنها به بهانه ی رفع تحریم ها ، در برابر تمام دنیا گردن خم کن ، بخواب که اینجا چندی است همه در خواب هستیم .

رفیق بخواب و بگذار سید علی تنها بماند ، اینجا همه در خوابیم و تنها کسانی هم که بیدار هستند ، خود را به خواب زده اند و بی خیال تمام آرمان هایی شده اند که روزی برای ان ها خون ها داده ایم و خون دلها خورده ایم تا بر دشمنان و ستمگران گردن خم نکنیم  .

رفیق بخواب و بگذار منافقین هر روز نقشه ها بکشند و رهبر به تنهایی در مقابل تمام نقشه های شوم بایستد و سعی بر خنثی کردن تمام طرح های داخلی ها و خارجی ها ، از منافقین تا فتنه گران ، از امریکا تا اسرائیل ، از داعش تا آل سعود ، باشد ، تو فقط سر گرم دنیا و زندگی  اقتصادی این روزهایت باش .

وقتی که تمام دلخوشی ما دروغ هایی هستند که هر روز به خوردمان می دهند و از آینده ای روشن  برای ما می سرایند که عین تاریکی و بدبختی و گرفتاری است و ما هم با آن ها همخوانی می کنیم و به سمفونی دروغیشان رفته ایم ، حتی اگر مالک اشتر هم باشد و تا دوقدمی خیمه های معاویه پیش برود ، دوباره عمروعاص ها ، فتنه می کنند و ما هم می شویم خوارج !

پس بخواب ، بخواب …

شرمنده ایم مولا که ما هم اسیر فتنه ها و نیرنگ های منافقین شده ایم و بین تمام خوبی ها و پاکی ها ، دل  به دنیا و دلارهایی  خوش کرده ایم که آغشته به خون مظلومان و ستم دیدگان هستند  .

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند