منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۵
شناسه خبر: 262796
گروه :خبر
hormoz

عضو هیأت کبار علمای عربستان خاطر نشان کرد که اعدام شیخ باقر النمر در راستای اجرای حدود شرعی بوده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، عبدالله بن محمد مطلق از اعضای هیأت کبار علمای سعودی و مشاور دیوان حکومتی با استقبال از حکم اعدام شیخ نمر در این کشور گفت: اجرای حکم شرعی در حق 47 تن از اعضای فرقه ضاله، انطباق حدود شرعی علیه مفسدان فی الارض است.
عبدالله مطلق با اشاره به اینکه اعدام‌ تنها راه درمان فساد فی الارض است، افزود: اجرای حدود شرعی تنها راه جلوگیری از فساد و عامل بازدارنده مهمی در این زمینه است. عربستان در سال‌های اخیر شاهد آسیب‌های فراوان از جانب این گروه فاسد مانند کشتار بیگناهان و سربازان امنیتی، تخریب زیرساخت‌ها، تخریب وجهه اسلام و مسلمانان و ترساندن شهروندان بوده است.

وی خاطر نشان کرد: سزای مفسدان همان احکام صادره از سوی دادگاه‌های شرعی و قضات محاکم قضایی است که با دقت به بررسی موضوعات پرداخته و متناسب با ادله شرعی و تحقیق در احکام دین، حدود شرعی را اجرا می‌کنند.

عضو هیأت کبار علمای عربستان با بیان اینکه اعدام این 47 تن نصیحتی برای تمامی کسانی است که در دریای گمراهی گام نهاده و به وسوسه‌های شیطان گوش فرا می‌دهند، تصریح کرد: تمامی کسانی که به دنبال پیروی از شیطان و فرقه گمراه کننده هستند بدانند که حکم اعدام در حق آنان اجرا خواهد شد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است