منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۱
شناسه خبر: 231351
گروه :خبر

“اد رویس” که به بددهنی و توهین شهره است در روز پذیرش برجام با صدور بیانیه‌ای تند، از سیاست‌های اوباما در مقابل ایران انتقاد کرد و به سردار بزرگ ایران توهین کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا،  رئیس کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا به شدت از اوباما به دلیل سیاست‌هایش در مقابل ایران انتقاد کرد.

“اد رویس” بار دیگر سیاست های دولت باراک اوباما در مورد ایران را به باد انتقاد گرفت. رویس در بیانیه ای که یکشنبه و در روز پذیرش توافق اتمی صادر کرد، یادآور شد دولت باراک اوباما هر روز “ساده لوح تر” به نظر می رسد.

به گفته اد رویس، طی سه ماه گذشته ایران چند اقدام انجام داده است.

اد رویس که به بددهنی مشهور است در توهینی آشکار به سردار بزرگ ایران که علیه تروریست‌ها مبارزه می‌کند گفت قاسم سلیمانی، “تروریست ارشد ایران” با سفر به مسکو تحریم ها را به هم زد و اتحاد تازه ای بین ایران و روسیه در حمایت از بشار اسد تشکیل داد و زجر انسانی در سوریه را تشدید کرد.

اد رویس از حامیان سرسخت گروه‌های تروریستی در منطقه محسوب می‌شود. وی همچنین رابطه نزدیکی با نخست وزیر رژیم کوک‌کش صهیونیستی دارد.

وی که ظاهرا دلیل اصلی عصبانیتش آزمایش موشکی اخیر ایران بوده در ادامه افزود: ایران یک موشک بالستیک هدایت شونده دور برد آزمایش کرد که می تواند کلاهک هسته ای حمل کند که این ناقض تحریم های سازمان ملل متحد است و همچنین ایران از یک مرکز موشکی زمینی مخفی رونمایی کرد.

به نوشته سایت وابسته به وزارت خارجه آمریکا (VOA) اد رویس گفته ایران همچنین خبرنگار آمریکایی (جیسون رضائیان) را بر اساس “اتهام ساختگی جاسوسی” محکوم کرد در حالی که آمریکاییان دیگر هنوز در زندان های ایران هستند.

در بیانیه آمده است در حالی که مذاکره کننده ارشد دولت اوباما در “توافق خطرناک اتمی” گفته بود تا زمانی که ایران زندانیان آمریکایی را آزاد نکند آرام نخواهد گرفت، او این ماه، سمتش را ترک کرد.

رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا در بیانیه‌اش نوشته است: ایران کمترین همکاری را با بازرسان بین المللی داشته است که تلاش می کنند ابعاد کوشش های پیشین ایران در مورد تولید بمب اتمی را ارزیابی کنند.

اد رویس جمهوری‌خواه می گوید عقیده دولت اوباما که توافق اتمی اتمی با ایران می تواند منجر به یک همکاری شود، کاملا تعبیر غلطی است.

وی مدعی شده که تنها با نگاه کردن به اقدامات تهران در سه ماه گذشته، تا چه رسد به اقداماتش در ۳۵ سال گذشته، فکر کردن به اینکه ایران به تعهدات اتمی اش عمل خواهد کرد، سخت است.

رویس در پایان بیانه اش می گوید اگر اینها اقداماتی باشد که ایران تنها در ۹۰ روز گذشته انجام داده است، چند سال آینده فاجعه آمیز خواهد بود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند