منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۶
شناسه خبر: 194775
گروه :خبر
 

واکنش عضو کمیسیون قضایی مجلس به اهانت روزنامه آرمان؛

توهین به شهدا به هیچ وجه پذیرفتنی نیست/ حضور مردم در تشییع شهدا پیام آشکاری داشت

اسفنانی، عضو کمیسیون قضایی مجلس عنوان کرد: این پذیرفته نیست که یک روزنامه داخلی بخواهد به شهدایی که جان خود را برای ما تقدیم کردند بی حرمتی و توهین کند. قطعا هیچ کس این موضوع را نخواهد پذیرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، محمد علی اسفنانی عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در واکنش به انتشار کاریکاتور موهن در روزنامه اصلاح طلب آرمان خطاب به شهدای غواص اظهار داشت: من هنوز این تصویر را ندیده ام اما به طور کلی باید بگویم این حضور مردم در تشییع جنازه شهدا پیام روشن و آشکاری داشت؛ شهدا برای عزت دین و مملکت حاضر شدند جانشان را بدهند و مشتاقانه در این مسیر گام برداشتند تا اسلام و مملکت عزتمند بماند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: پیامی که شهدا آوردند این بود که باید با عزت زندگی کرد و سیل عظیمی که در مراسم آنها حضور داشتند بر همین پیام تاکید داشتند.

اسفنانی در ادامه افزود: نباید به شهدایی که از همه چیز خود برای اسلام و مملکت گذشتند بی احترامی کرد و یا اینکه در مورد آنها کار غیرمنطقی انجام داد. بر همین اساس اگر کسی در داخل اهانتی به ساحت شهدا داشته باشد، جای تاسف دارد.

عضو کمیسیون قضایی مجلس در پایان عنوان کرد: این پذیرفته نیست که یک روزنامه داخلی بخواهد به شهدایی که جان خود را برای ما تقدیم کردند بی حرمتی و توهین کند. قطعا هیچ کس این موضوع را نخواهد پذیرفت.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است