منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۱
شناسه خبر: 236533
گروه :خبر
image472382

استاد دانشگاه آزاد اسلامی در کلاس درس خود به حضرت زهرا (س) توهین کرد و کوبیدن در به پهلوی ایشان را توطئه انگلیس خواند!

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، فایلی صوتی از یکی از کلاس‌های درس صالحه نعمتی، استاد دانشکده تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد منتشرشده که در این کلاس، اقدام به توهین به حضرت زهرا و ایجاد شبهه در رفتار ائمه (ع) کرده است.

این استاد دانشگاه به بیان خاطره از روضه خانی یک روحانی برای حضرت زهرا اشاره می‌کند که از سوی انگلیسی‌ها تأمین مالی می‌شد.

وی در بیان این موضوع، ماجرای کوبیدن در به پهلوی حضرت زهرا (س) را کار انگلیس برای ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی می‌داند و ادامه می‌دهد: اعتقادات آنان از ما قوی‌تر است و خیلی کارها را انجام می‌دهند که ما انجام نمی‌دهیم.

استاد دانشگاه آزاد با اشاره به خانه‌نشینی امام علی (ع)، این اقدام را یک حرکت سیاسی دانست و خطاب به دانشجویان عنوان کرد: شیعه گفته 25 سال بنشین کنار، دستور است و ما نباید چرا بیاوریم! صاحب شیعه امام علی (ع) 25 سال کنار نشسته، تو چه‌کاره‌ای که بگویی چرا؟

 نعمتی در پاسخ به سؤال یکی از دانشجویان که گفت سؤال پیش می‌آید و باید پرسید، گفت: سؤال پیش می‌آید ولی شیعه چرا ندارد! می‌گویند این پسر باید صلح کند و پسر دیگر در نصف روز کار را تمام کند! این چرا ندارد، باید اطاعت.

وی ادامه داد: کنار نشستن صاحب دین به خاطر بانو! عایشه بود، نصف بیشتر پیشرفت دین محصول ثروت حضرت خدیجه، محصول ثروت ابوبکر و محصول بخشی از درایت عایشه است، نمی‌توانیم چشمانمان را ببندیم!

این استاد دانشگاه آزاد با جسارت به حضرت صدیقه طاهره (س)، پا را فراتر می‌گذارد و با الفاظ زشت ایشان را خطاب قرار می‌دهد و می‌گوید: کی جرأت داشت حضرت فاطمه (س) زار و نزاری که احتمال زیاد هم سرطان کبد داشته! و در 18 سالگی 4 بچه قد و نیم قد داشته و رفته، کی جرأت داشته در را بکوبد به او؟!

وی با تکرار ادعای خود مبنی بر غیر صحیح بودن روضه حضرت زهرا (س)، اضافه می‌کند: شیعه‌ها نسبت به اهل‌بیت به‌خصوص حضرت زهرا (س) خیلی حساس‌اند؛ این جریان، جریان تفرقه بینداز و حکومت کن بود!

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی