منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۶
شناسه خبر: 220269
گروه :خبر
13940624000041_PhotoA

همزمان با نزدیک شدن عیدغدیر خم مطالبی با هدف برانگیختن احساسات شیعیان در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است.

 به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس،‌ بتازگی مطلبی با عنوان تولید نوشابه‌های جدید کوکاکولا با نام اهل بیت(ع) با استناد به تصویر زیر در برخی سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شود؛ در قسمت عکس نوشت از افراد خواسته می‌شود نسبت به این اقدام توهین آمیز سکوت نکنند.

**واقعیت**

تولید نوشابه‌های جدید کوکاکولا با نام اهل بیت(ع) صحت ندارد و این شرکت با نام اهل بیت(ع) اقدام به تولید نوشابه‌ نکرده است. تصویر فوق مربوط می‌شود به برندسازی جدید این شرکت تجاری، تبلیغات جدید کوکاکولا نشان می‌دهد که این شرکت بروی قوطی‌های نیم‌ لیتری‌اش به جای اسم کوکاکولا، اسم‌ کوچک افراد که مرسوم است را می‌نویسد تا افراد بتوانند قوطی‌های هم نام خود را انتخاب کنند.

تصاویر زیر نیز مربوط می‌شود به بخش‌هایی از کلیپ تبلیغی جدید کوکاکولا به زبان عربی:

گفتنی است با نزدیک شدن عیدغدیر انتشار مطالبی از این دست با قصد برانگیختن احساسات شیعیان در حال افزایش است،‌ تأکید بروی توطئه کشورهای عربی را در نقل این مطلب مشاهده می‌کنید:

چندی پیش نیز برای برانگیختن احساسات شیعیان و تفرقه افکنی میان مسلمانان عکس به همراه متنی که عنوان می‌کرد «جدیداً شلوارهایی وارد ایران شده بنام sp که وقتی برعکسش می‌کنی میشه علی! منظورش اینه که ما برخلاف علی هستیم! وا مصیبتا…» در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شد:

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور