منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۱
شناسه خبر: 219728
گروه :خبر
image173547
 

جانشین انتظامی بندرلنگه خبر داد :

توقیف یک دستگاه تریلی حامل چوب قاچاق در بندرلنگه

جانشین انتظامی شهرستان بندرلنگه از اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و کشف 23 تن تخته چوب خارجی قاچاق از یک دستگاه تریلی در بندرلنگه خبر داد.

به گزارش مروارید نیوز : سرهنگ “محمد رستمی” در تشریح این خبر گفت : در راستای برخورد با قاچاق کالا ، ماموران انتظامی این شهرستان با هماهنگی قضایی طرح مبارزه با قاچاق کالاهای گمرکی را به اجرا گذاشتند.

 

وی افزود : ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و اشرافیت بر محورهای مواصلاتی ، ۱ دستگاه تریلی کشنده را شناسایی و ضمن توقیف خودرو و در بازرسی از آن ۲۳ تن تخته چوب خارجی قاچاق فاقد مدارک گمرکی کشف کردند.

 

جانشین انتظامی شهرستان بندرلنگه با بیان اینکه در این رابطه ۱ نفر متهم دستگیر شد گفت : کالاهای کشف شده به همراه متهم به پلیس مبارزه با کالای قاچاق شهرستان انتقال داده شد.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی