منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۵
شناسه خبر: 291621
گروه :خبر
IMG_1591_resize

رئیس کمیته برنامه ریزی شهرستان بندرلنگه گفت: بندرلنگه با داشتن ویژگی های منحصر به فرد در بخش توسعه دریامحور کشور میتواند نقش بی بدیلی ایفا کند که لازم است مدیران با برنامه ریزی دقیق در راستای این هدف تلاش کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  مروارید نیوز؛ اسماعیل پاسلار رئیس کمیته برنامه ریزی شهرستان  صبح امروز در نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان در جمع مدیران شهرستان گفت :اساس کار کمیته برنامه ریزی شهرستان باید برنامه ریزی تصمیم گیری و تصمیم سازی برای توسعه همه جانبه شهرستان باشد مدیران باید برای توسعه شهرستان برنامه داشته باشند.

IMG_1581_resize

وی اظهار کرد: بندرلنگه با داشتن ویژگی های منحصر به فرد در بخش توسعه دریامحور کشور میتواند نقش بی بدیلی ایفا کند که لازم است مدیران با برنامه ریزی دقیق در راستای این هدف تلاش کنند.

 

رئیس کمیته برنامه ریزی شهرستان در ادامه بیان کرد: سرمایه گزاری های خارجی که باعث ایجاد شغل در شهرستان می شود باید دانش متناسب با آن نیز وارد گردد تا بتوانیم جوانان شهرستان را با علم روز آشنا و در انجام کار توانمند کنیم .

IMG_1581_resize

پاسلار در پایان تاکید کرد: مدیران برای توسعه همه جانبه شهرستان هفکری نمایند و از تمام اختیارات خود استفاده کنند نبایدبرای  حفظ جایگاه مدیریت از خدمتگزاری به مردم شریف شهرستان بندرلنگه چشم پوشی کرد .

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند