منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۵ تیر ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۴
شناسه خبر: 196582
گروه :خبر
یعقوبی-۱۹۲۸۳-660x330

رئیس اصناف پارسیان از ایجاد نمایندگی اصناف در دو نقطه شهرستان به منظور تسهیل در تشکل پرونده‌ها و صدور پروانه کسب خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر، صالح یعقوبی رئیس اداره اصناف شهرستان پارسیان صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران خاطر نشان کرد: شهرستان پارسیان بیش از ۱۰۰ کیلومتر عرض جغرافیایی دارد و مراجعه روستائیان به مرکز شهر برای دریافت پروانه کسب مشکلاتی را بوجود می‌آورد لذا تصمیم گرفته شد در شهر کوشکنار و روستای بوچیر به عنوان مرکز حوزه غرب و شرق شهرستان نمایندگی اصناف ایجاد شود.

 

وی اضافه کرد: تا کنون نمایندگی شهر کوشکنار فعالیت خود را آغاز کرده اما روستای بوچیر این اتفاق نیافتاده که انتظار می‌رود تا چند وقت دیگر این نمایندگی راه‌اندازی شود.

 

رئیس اصناف پارسیان گفت: صدور بیش از حد مجوز فعالیت برای برخی اصناف مشکلاتی را بوجود آورده و در آینده موجب تعطیلی و ورشکستی برخی واحدها خواهد شد.

 

یعقوبی ادامه داد: با احترام به قانون اما در خصوص برداشته شدن سقف صدور واحدهای صنفی ایراداتی وجود دارد و از مسئولین تقاضا داریم این موضوع را رسیدگی کنند.

 

وی ادامه داد: عدم رعایت تناسب جمعیتی شهرستان باعث می‌شود برخی از واحدهای صنفی بیش از حد نیاز مردم ایجاد شوند و عملا در مسیر زیان دهی گام بردارند.

 

رئیس اصناف پارسیان گفت: در سال ۸۵ و همزمان با راه اندازی اداره صنعت معدن و تجارت در شهرستان اداره اصناف نیز با ۴۴۰ پرونده فعالیت خود را آغاز کرد که این میزان تا کنون به ۲۲۰۰ پرونده رسیده و رشد چشمگیری را رقم زده است.

 

انتهای  پیام /س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی