منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۲
شناسه خبر: 368522
گروه :خبر
%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d8%b1%db%8c

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به توسعه ارتباطات با جهان در راستای افزایش و توسعه شرکت های دانش بنیان خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از کیش پرس، سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به اینکه در یک مقطع 20 ساله صنایع هوا و فضای کشور مورد غفلت قرار گرفته بود از گسترش ارتباطات جهانی در راستای افزایش تکنولوژی و فناوری های حوزه هوا و فضای کشور خبرداد و افزود: این ارتباط موجب توسعه شرکت های دانش بنیان و ورود تکنولوژی های برتر به کشور می شود.

وی افزود: معاونت علمی یکی از بخش های فعال در حوزه فناوری هوا و فضا کشور است و در یک دوره 20 ساله صنعت هوا و فضای کشور مورد غفلت قرار گرفته بود که اینک باید بیشتر به آن بها داده شود.

ستاری به اشاره به برنامه های معاونت علمی در توسعه صنعت هوا و فضای کشور اظهار کرد: از هر طرح و فناوری مشترک با کشورهای خارجی و شرکت های دانش بنیان داخلی استقبال می کنیم.

وی تاکید کرد: هدف معاونت علمی گسترش فعالیت های مشارکتی در بخش های مختلف صنعت هوا و فضا و استفاده از فناوری ها در زندگی روزمره مردم است.

این مقام مسئول در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بر کاربرد فناوری ها در حوزه های پهباد، تشخیص و شناسایی، هواشناسی، پایش های محیط زیست و منابع طبیعی تاکید کرد.

وی خاطر نشان کرد: در سال های اخیر اتفاقات خوبی در این حوزه افتاده است و امید است با رفع مشکلات در این حوزه پروژه های بزرگی کلید بخورد.

هشتمین نمایشگاه بین المللی هوایی و هوانوردی ایران با حضور بیش از یکصد شرکت داخلی وخارجی در صنایع هوایی و هوانوردی  تا 29 آبان ماه پذیرای بازدیدکنندگان است .

انتهای پیام /ت

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تمدید قانون داماتو؛ نقض آشکار برجام است/ کمیته نظارت بر برجام محکم در برابرخلف وعده طرف مقابل بایستد آمریکا با نقض برجام بار دیگر دشمنی خود با ایران را اثبات کرد / استکبار بداند که برجام برای ما مقدس نیست/ وادادگی دولت با عزت انقلاب اسلامی سازگاری ندارد اگر برجام را نقض کنند آن را به آتش می کشیم/ تربیت دانشجوی انقلابی در دانشگاه ها یک ضرورت است افزایش ۲۰ درصدی سهم حمل و نقل ریلی/ رشد ۸۲ درصدی تخلیه و بارگیری کانتینری در هرمزگان شهدا مدافعان همیشگی انقلاب اسلامی ایران هستند/ حضور شهیدان گمنام در سواحل نیلگون خلیج فارس نشان دهنده ثبات و امنیت است امام رضا(ع) در ایران باعث تقویت پیوند بین امت با ولایت شده است/ علمای اهل سنت امام رضا(ع) را معدن علم و عرفان می دانند تشییع پیکر ۲ شهید گمنام در بخش بندزرک+ تصاویر شهدای گمنام را شهدای خوشنام بنامیم/ مردم ایران در راه انقلاب ثابت قدم مانده اند نگرانی مردم بشاگرد از بی توجهی مسئولان /برخی مایل نیستند بشاگرد امام جمعه داشته باشد ایران نقطه عطف جهان اسلام است/ بدترین نقض حقوق بشر در آمریکا رخ می دهد/ داعش برگرفته از پلیس آمریکا است