منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۱
شناسه خبر: 346563
گروه :خبر
IMG_1433_7386
 

معاون فرماندار رودان در جلسه شورای آرد و نان شهرستان مطرح کرد؛

توزیع نان در کیسه های پلاستیکی ممنوع است

معاون فرماندار رودان اظهار کرد: بدلیل غیر بهداشتی بودن کیسه های پلاستیکی، از اقدام نانوایی ها و توزیع نان در این کیسه ها جلوگیری بعمل می آید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ کورش نیک طبع، معاون فرماندار رودان در جلسه شورای آرد و نان شهرستان بر تغییر ذائقه مردم و استفاده از نان سبوس دار در سفره غذایی تاکید کرد و گفت: سبوس دار شدن نان از نانوایی هایی که در تولید نان حجیم فعالیت می کنند آغاز شده و این امر به سایر نانوایی ها نیز تسریع داده می شود.

نیک طبع اظهار کرد: با توجه فواید نان سبوس دار و اهمیت وجود آن در سبد غذایی مردم تلاش شود تا از ورود آرد سفید که درصد سبوس آن پایین است و به صورت قاچاق نیز به شهرستان وارد می شود، جلوگیری شود.

معاون فرماندار رودان گفت: بدلیل غیر بهداشتی بودن کیسه های پلاستیکی، از اقدام نانوایی ها در توزیع نان در این کیسه ها جلوگیری بعمل می آید.

وی از مبادله سبوس شهرستان رودان با استان یزد در جهت حمایت و فعال کردن صنایع شهرستان خبر داد و افزود: در صورت فعال نمودن کارخانه هرمز لبن و تامین مواد اولیه و شیر مورد نیاز این کارخانه، ماهیانه ۲۰۰ تن سبوس شهرستان تحویل داده می شود و در قبال آن نیز شیر مورد نیاز کارخانه هرمز لبن تامین می شود.

معاون فرماندار رودان ادامه داد: در صورت عدم تامین مواد اولیه کارخانه هرمز لبن از ارسال سبوس جلوگیری می شود و در جهت تقویت تولیدات دامی در زمینه گوشت و شیر در منطقه اقدام می شود.

نیک طبع در خصوص جلوگیری از بسته بندی نان در کسیه های پلاستیکی، خاطرنشان کرد: تدابیری اتخاذ شده است که فقط یک واحد نانوایی با اخذ مجوزهای قانونی نسبت و تولید و بسته بندی نان در سطح شهرستان اقدام خواهد کرد و با هرگونه توزیع خود سرانه جلوگیری می شود.

انتهای پیام/ت

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند