منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۴
شناسه خبر: 292779
گروه :خبر
hormoz

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران گفت: عرضه سیب و پرتقال با قیمت مصوب از امروز در ۳۲۰ مرکز واقع در استان تهران آغاز شده و تا ۱۵ فروردین ادامه دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران گفت: عرضه سیب و پرتقال با قیمت مصوب از امروز در ۳۲۰ مرکز واقع در استان تهران آغاز شده و تا ۱۵ فروردین ادامه دارد.

علی اشرف منصوری در اولین روز توزیع میوه شب عید، گفت: براساس اعلام قبلی از امروز توزیع سیب و پرتقال در میادین میوه و تره‌بار شهر تهران آغاز شده است.

وی افزود: در روزهای آتی به فراخور استقبال مردم و میزان تقاضا در مراکز خرده‌فروشی شهر تهران و شهرستان‌های این استان توزیع سیب و پرتقال را ادامه می‌دهیم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران تصریح کرد: برای تهران 5 هزار تن پرتقال و 1500 تن سیب تهیه شده و قیمت عرضه این دو نوع میوه امروز در میادین میوه و تره‌بار شهر تهران به ازای هر کیلو پرتقال 2450 تومان و به ازای هرکیلو سیب 2200 تومان است.

منصوری با بیان اینکه بسته به نوع تقاضا پیش‌بینی می‌شود توزیع سیب و پرتقال در میادین میوه و تره‌بار شهر تهران تا 15 فروردین ادامه داشته باشد، اظهارداشت: قیمت پرتقال نسبت به سال گذشته به ازای هرکیلو 500 تومان کاهش داشته به طوریکه سال گذشته این میوه به قیمت 2950 تومان در شب عید عرضه شد اما قیمت این میوه به ازای هر کیلو 2450 تومان تعیین شده است.

وی با تاکید بر اینکه سیب درختی توزیع شده از کیفیت عالی برخوردار است، بیان داشت: این سیب از نوع سیب دماوند است که دارای بهترین نوع کیفیت است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران در مورد قیمت سیب و پرتقال بیان داشت: قیمت این دو میوه در مراکز عرضه به صورت روزانه تعیین می‌شود و قیمت‌ها تابعی از قیمت میادین میوه و تره‌بار شهر تهران است.

وی افزود: قیمت 2450 تومان به ازای هرکیلو پرتقال 2200 تومان به ازای هر کیلو سیب قیمت خاص تهران است و استان‌های دیگر به فراخور استان خودشان در مورد این دو محصول قیمت‌گذاری انجام می‌دهند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا با افزایش تقاضا در آخرین روزهای سال ممکن است قیمت افزایش‌ یابد اظهارداشت: امیدواریم تغییر قیمت نداشته باشیم ولی بسته به قیمت بازار ممکن است قیمت‌ها تغییر کند.

منصوری گفت: در استان تهران بیش از 320 مرکز عرضه در نظر گرفته شده که 40 مرکز عرضه مربوط به میادین میوه و تره‌بار شهر تهران است و مابقی در شهرستان‌ها و مراکز خرده‌فروشی قرار دارد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر