منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۴
شناسه خبر: 335705
گروه :خبر
64220573_66567334bcecf

فرمانده حوزه مقاومت شهیدباهنر سندرک گفت: ۵۰ بسته غذایی در قالب طرح حمایت از نیازمندان در ماه مبارک رمضان بین مردم روستاهای محروم سندرک توزیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از میناب جنوب، هدایت سهرابی فرمانده حوزه مقاومت شهیدباهنر سندرک گفت:  همه ساله در ماه مبارک رمضان، با جمع آوری کمک های مردمی در قالب طرح حمایت از اقشار کم درآمد و توزیع سبدهای غذایی و اجرای طرح افطاری های ساده به کمک خیرین، اقدام به کمک رسانی به نیازمندان می کنند.

 

فرمانده حوزه مقاومت شهیدباهنر سندرک افزود: در سطح بخش خانواده هایی هستند که زندگی روزمره خود را به زحمت سپری می کنند و در همین راستا  با شناسایی این گونه موارد، کمک های خیرین را به دست آنها می رسانیم.

 

وی  با بیان اینکه ماه مبارک رمضان، ماه برکت و احسان است، اظهار کرد: همانگونه که همه ما در این ماه به دنبال خودسازی و بندگی خداوند هستیم، می بایست در امر کمک به نیازمندان نیز، از یکدیگر پیشی بگیریم.

 

سهرابی با تاکید بر حفظ عزت نفس و کرامات انسانی در طرح حمایت از فقرا و نیازمندان تصریح کرد: در این طرح که توسط بسیجیان حوزه مقاومت شهیدباهنر سندرک انجام گرفت، کمک به خانواده های نیازمند در نهایت تکریم و احترام صورت گرفت.

 

وی با بیان اینکه ۵۰ خانوار بسته های غذایی را دریافت کرده اند، خاطر نشان کرد: کمکهای فوق در بین نیازمندان روستاهای بسیار محروم توتنگ، بن در و  چراک از توابع بخش سندرک شهرستان میناب توزیع گردیده است.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی