منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۲
شناسه خبر: 263326
گروه :خبر
635157314597557734

مراسم تودیع و معارفه رئیس یکی از دانشگاه های بزرگ هرمزگان بدون اطلاع مسئولان استانی هرمزگان برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  فرهنگ کده ؛ مراسم تودیع و معارفه دکتر علیرضا شیخی، رئیس دانشگاه علمی کاربردی  هرمزگان  فارغ التحصیل رشته برق قدرت از دانشگاه تربیت مدرس و عضو هییت علمی دانشگاه هرمزگان با تنها با حضور مشاور ریئس ستاد مرکزی تهران دانشگاه  به شکلی کاملا پادگان معابانه انجام گرفت .

رییس جدید دانشگاه علمی کاربردی هرمزگان  در ابتدا کارشناس حراست و گزینش دانشگاه بود که بعدها بدلیل مشکلات دانشگاه برای کارمندان واحد استانی  به عنوان کارشناس فرهنگی دانشجویی دانشگاه انتخاب گردید همچنین مدتی به عنوان معاون امور اجرایی دانشگاه منصوب شد و در این حین از پردیس بین الملل دانشگاه هرمزگان در قشم در رشته امور فرهنگی در مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل گردید.
حال دو سوال در اینجا مطرح می گردد؟چطور فردی که یک روز سابقه تدریس نداشته و کلا از روند آموزش در دانشگاه اطلاع ندارد به عنوان رئیس مجموعه دانشگاهی انتخاب می گردد که خود نزدیک به 20 رئیس مرکز آموزش با سطح و پتانسیل علمی بالا دارد؟

سوال دوم اینکه تغییرات در استان نباید با نظر مسئولین ارشد استان برای پیشبرد اهداف استان همسو باشد؟
دانشگاه ملی هرمزگان  35 درصد دانشجویان استان را دارد این در حالی است که رئیس جدید یک روز سابقه تدریس در هیچ مرکز آموزشی ای ندارد.

با توجه به پیشرفت کشور و روی کار آمدن دولت اعتدال و انتخاب افراد شایسته در مسائل گوناگون اما در هرمزگان انگار چرخ مملکت به گونه ای دیگر می چرخد و تصمیم را مرکز کشور می گیرد و ما هم چون جز مناطق محروم هستیم از حق تصمیم گیری برای خود محروم هستیم.

و از تهران یکی بی خبر می آید و می گوید من میگویم شما از فردا ریئس نیستید، و این هم حکم ریس جدید و “من” نظرم این است،جلسه تودیع و معارفه را فردا برگزار کنید! ریس جدید کیست؟فردا می بینید! اینگونه رفتار ها بی شک هر خواننده ای را یاد دولت قبل می اندازد و انگار نه انگار برای تغییر و حذف این رفتارها از جامعه پای صندوق رای رفتیم.

در دولت امید و اعتدال در اکثر دانشگاه ها تغییراتی رو به جلو صورت پذیرفت اما این ورق برای دانشگاه جامع علمی کاربردی گونه ای دیگر رقم خورد و روندی عکس مشی دولت به خود گرفته است.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است