منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۹:۱۱
شناسه خبر: 323662
گروه :خبر
mehr1-2783922

رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان از عرضه و بازاریابی محصولات واحدهای فناور پارک علم و فناوری هرمزگان در نمایشگاه های بین المللی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ علی فتی رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان در نشستی با خبرنگاران افزود: پارک علم و فناوری هرمزگان در سالجاری توجه ویژه ای به بازاریابی محصولات واحدهای فناور در نمایشگاه های بین المللی دارد.

 

وی با بیان اینکه در سال “اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل”، برنامه پارک علم و فناوری بر این محور استوار شده است، خاطرنشان کرد، نامگذاری امسال با نام اقتصاد مقاومتی و همچنین گشایش اقتصادی پس از رفع تحریم ها زمینه برای عرض اندام شرکت های دانش بنیان در بازار خارج کشور فراهم شده از این رو در تلاش برای ورود به بازارهای بین المللی هستیم.

به گفته وی، شرکت در نمایشگاه های بین المللی و عرضه محصولات واحدهای فناور این فرصت را بوجود می آورد تا اقتصاد چنین شرکت هایی تقویت شود.

فتی خاطرنشان کرد، برنامه ما در نمایشگاه های بین المللی صرفا عرضه فناوری هایی که به محصول رسیده و نیاز روز بازار است که با برنامه ریزی های صورت گرفته در سالجاری گام های ثمربخشی بر خواهیم داشت.

وی همچنین با اشاره به تاکیدات وزارت علوم بر تعاملات بین المللی افزود: پارک علم و فناوری هرمزگان نیز در همین راستا گام بر می دارد و تلاش دارد در این زمینه گام های موثری بر دارد.

عرضه محصولات پارک هرمزگان در نمایشگاه اینوتکس 

رئیس پارک علم و فناوری  هرمزگان همچنین با اشاره به حضور پارک علم و فناوری هرمزگان در نمایشگاه اینوتکس با حضور شرکت های ایرانی و خارجی افزود: در این نمایشگاه پارک هرمزگان به ارائه محصولات تولیدی دانش بنیان پرداخت.

وی با بیان اینکه اینوتکس فرصتی برای بازاریابی محصولات فناورانه بود، ادامه داد، استقبال از محصولات شرکت دانش بنیان صنعت و فناوری هوشمند خلیج فارس فراتر از انتظار بود که انتظار داریم زمینه برای عرضه بیشتر این محصول در بازارهای بین المللی فراهم شود.

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است