منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۴
شناسه خبر: 281310
گروه :خبر
IMG_9594
 

خطیب نمازجمعه اهل سنت پارسیان:

توجه به کاندیدای اصلح جزء وظایف ایمانی است

امام جمعه اهل سنت پارسیان با اشاره به انتخاب کاندیدای اصلح درانتخابات گفت:هیچ کس حق تحریب هیچ شخصیتی را در انتخابات ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر؛شیخ دریایی،خطیب نماز جمعه اهل سنت شهر دشتی درخطبه های نماز جمعه این شهرگفت:از آنجایی که عمر انسان درحال گذر است فرصت هایی برای بندگی خداوند متعال پیش روی او وجود دارد  وانسان باید بیندیشد وفرصت ها را به عمل صالح ونیکو تبدیل نماید.

 

دریایی افزود:انسان دارای هدف است ودر هرمسیری که قرار می گیرد باید هدفمند باشد ومقصد رابشناسد واگر درمسیر مستقیم قرار بگیرد خشنودی خدا را درپی دارد.

 

وی با اشاره به حضور آحاد ملت در پای صندوق های رأی افزود:وظیفه همه مردم این است که درسرنوشت کشور خودشان ودر سرنوشت تغییر وتحولات شرکت داشته باشند، اما حیف برخی از افراد عمر شریف خود راپای افرادی بگذارند که شرافت ایمانی آنها از بین برود.

 

خطیب نماز جمعه اهل سنت شهر دشتی ادامه داد:هر انسانی با هررأی دادن ووبا هرانتخاب شهادت می دهد وقسم یاد می کند که به حق عملکرده است ولذا اگر گزینه مورد نظر منافع شخص برای شخص رأی دهنده داشته باشد واگر به صرف توجه به منافع شخصی،انسان پای سندی را امضاء کند درنظرخداوند متعال ظالم است.

 

دریایی با توصیه به کاندیدها وشرکت کنندگان در انتخابات گفت:ارزش ندارد انسان چنان فضایی از انتخابات به وجود بیاورد که به شخصیت ها وکاندیدهای انتخاباتی دیگر بزند.

 

وی شرکت در انتخابات وتوجه به سرنوشت کشور جزء وظایف تک تک افراد جامعه است،اما نه به قیمت اینکه فقط به منافع شخصی توجه شود.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است