منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۷
شناسه خبر: 261898
گروه :خبر
00000215469500

همایش پیاده روی به همت معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد واحد بندرعباس با حضور اساتید و کارکنان این واحد دانشگاهی در ساحل بوستان غدیر بندرعباس برگزارشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس؛ به مناسبت هفته وحدت، همایش پیاده روی به همت معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد واحد بندرعباس با حضور اساتید و کارکنان این واحد دانشگاهی در ساحل بوستان غدیر بندرعباس و درکنار آب های نیلگون خلیج همیشه فارس ، به طول3 کیلومتر برگزار شد.

داود افخمی تبا، معاون دانشجوئی و فرهنگی واحد بندرعباس ضمن گرامیداشت هفته وحدت، ورزش رابزرگترین عامل ایجاد وحدت و همدلی در جامعه عنوان کرد و گفت: گسترش فرهنگ ورزش در جامعه زمینه ساز وحدت آفرینی ، همدلی و همگرائی و توسیع روحیه کار جمعی و هم زبانی در جامعه است.

معاون دانشجوئی و فرهنگی واحد بندرعباس اظهار کرد: یکی از اولویت های دانشگاه توجه به امر ورزش کارکنان دانشگاه است و  همگانی شدن ورزش در دانشگاه می تواند در افزایش نشاط کارکنان خدوم دانشگاه موثر باشد و ثمره آن را در خدمات رسانی مطلوب به دانشجویان محترم خواهد بود.

زارعی Tمدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس در ابتدای همایش، آسایش ، آرامش و امنیت مسلمانان جهان را در گرو وحدت جهان اسلام یاد کرد و گفت: نقطه اتکای دشمن در جهت تضعیف جهان اسلام ، ایجاد تفرقه و نفاق بین مسلمانان جهان و خدشه دار کردن وحدت امت اسلامی است.

مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس تاکید کرد: آنچه امروز می تواند نقشه شوم دشمن را بر ملا سازد ، حفظ و تقویت وحدت بین مسلمانان جهان است که در این بین نقش دانشگاه و دانشگاهی به عنوان محور توجهات جوانان نقشی بی بدیل و انکار ناپذیر است.

 

انتهای پیام/l

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *




تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است