منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ - ۸:۱۵
شناسه خبر: 366670
گروه :خبر
71

معاون فرماندار قشم گفت : سالمندان گنجینه جامعه ما هستند که باید به آنها توجه شود چرا که توجه به سالمندان توجه به ارزش ها است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از پایگاه خبری قشم آزاد  ،مصطفی غلامپور ، معاون سیاسی اجتماعی فرماندارقشم در جلسه شورای ساماندهی سالمندان شهرستان قشم ، جایگاه سالمندان را در جامعه مهم دانست و گفت : توجه به سالمندان توجه به ارزش‌هاست که به لحاظ سفارش دین مبین اسلام و هم به لحاظ انسانی مورد احترام هستند، لذا موظف هستیم برای تکریم این قشر تلاش کنیم.

وی بر فرهنگ سازی صحیح در خصوص مسایل سالمندی با رویکرد دینی، آموزشی تاکید و افزود : برخورداری از زندگی سالم ، حذف زمینه وقوع رفتارهای پرخطر، ایجاد فرصت مشارکت سالمندان در روند توسعه جامعه، ایجاد زمینه حضور سالمندان در کنار خانواده و تقویت نقش نهادهای مردمی می تواند در جهت تکریم سالمندان تاثیر گزار باشد.
غلامپور با بیان اینکه خرد جمعی ، همکاری دستگاه های اجرایی و برنامه ریزی دقیق حرمت و جایگاه سالمندان را حفظ می کند گفت : حساس کردن جامعه نسبت به بحث سالمندان و پیش بینی نیازهای اساسی آنها با برنامه ریزی صحیح و استفاده از ظرفیت دانشگاه ها جهت یک کار تحقیقاتی موثر می تواند نیاز های اصلی سالمندان را تامین نماید.
معاون فرماندار قشم با بیان اینکه یک برنامه ریزی صحیح میتوانیم سالمندان که گنجینه جامعه ما هستند را از افسردگی خارج کند ، تصریح کرد: ایده های آرمانی گره گشای مشکلات سالمندان نیست لذا در این جلسات لازم است به راهکارهای اجرایی در شهرستان بپردازیم و پیشنهادات قابل اجرا برای تکریم این قشر طرح شود .

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاف بین سازمان منطقه آزاد و شهرداری مانع پیشرفت پروژه های قشم است گلایه مندی شهروندان بندرعباسی از تاریکی خیابان های جدید احداث بازهم منتظرگلابی های باغ برجام باشیم ؟ قایم شدن نجومی بگیران زیرتخت پادشاهی روحانی ! تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت